A gimnázium osztályai

Az osztály kezdőéve Az osztály befejező évenövekvő sorrend Az osztály betűjele Osztályfőnök
2022 2030 a Opauszki Norbert
2022 2030 b Véghné Pozsgai Olga
2021 2029 b Parraghné Sas Zsuzsanna
2021 2029 a Csikós Viktória
2020 2028 a Mravik Zsófia, Szmerka Gergely
2020 2028 b György Károly Zoltánné Csurja Edit
2019 2027 a Römer Ildikó
2019 2027 b Fekete Bálint
2018 2026 b Holtai Bence, Marsiczki Roland
2022 2026 c Számadóné Békéssy Szilvia -- Berta Tamás
2018 2026 a Pál Ildikó
2021 2025 c Czétényiné Boncz Andrea
2017 2025 a Tassy Gergely
2017 2025 b Bedey György, Poros Júlia
2020 2024 c Koren Judit
2016 2024 a Rakovszky Andorás
2016 2024 b Vadlerné Győri Nicolette
2019 2023 c Lippai Ildikó
2015 2023 a Elszeszer Valéria
2015 2023 b Simon János
2014 2022 a Hegedűs Ivett
2014 2022 b Bognár Ferenc
2018 2022 c Kristóf Jánosné
2013 2021 a Bouchelaghemné Györgyi Ildikó
2013 2021 b Kötél Tamás
2017 2021 c Horváthné Stark Erika
2012 2020 a Hőnich Orsolya
2016 2020 c Gém Marianna
2012 2020 b Gelniczky György
2011 2019 a Berta Tamás
2011 2019 b Czétényiné Boncz Andrea
2015 2019 c Fekete Bálint
2010 2018 b Katona Dániel
2014 2018 c Koren Judit
2010 2018 a Szilasiné Lelkes Anikó
2009 2017 b Számadóné Békéssy Szilvia
2013 2017 c Lator László
2009 2017 a Rőmer Ildikó
2008 2016 a Szmerka Gergely
2008 2016 b Kristóf Jánosné
2012 2016 c Lippai Ildikó
2007 2015 b Bedey György
2007 2015 a Horváthné Stark Erika
2011 2015 c Bartos Ildikó
2006 2014 a Vargáné Sándor Andrea
2006 2014 b Fekete Bálint
2010 2014 c Szlovák Miklós
2009 2013 c Gém Marianna
2005 2013 a Bouchelaghemné Györgyi Ildikó
2005 2013 b Simon János
2008 2012 c Lator László
2004 2012 a Berta Tamás
2004 2012 b Gelniczky György
2003 2011 b Kötél Tamás
2007 2011 c Biczó Ildikó
2003 2011 a Vadlerné Győri Nicolette
2006 2010 c Véghné Pozsgai Olga, Dr. Csepi Lajosné
2002 2010 a Márton Gábor
2002 2010 b Czétényiné Boncz Andrea
2001 2009 a Giay Edit
2001 2009 b Jakab József
2005 2009 c Szlovák Miklós
2000 2008 a Lator László
2000 2008 b Szilasiné Lelkes Anikó
2004 2008 c Bartos Ildikó
1999 2007 b Kristóf Jánosné
2003 2007 c Koren Judit, Bedey György
1999 2007 a Nagy Árpád
1998 2006 a Nagyné Császi Ildikó, Márton Zsuzsanna
2002 2006 c Ujhelyi Éva
1998 2006 b Fekete Bálint
1997 2005 a Számadóné Békéssy Szilvia
1997 2005 b dr. Uhrman Iván
1996 2004 a Csabai Imre, Számadó László, Csaba György Gábor
1996 2004 b Berta Tamás
1995 2003 a Bedey György
1995 2003 b Simon János
1994 2002 b Dr. Száraz Péter, Frank Éva
1994 2002 a Vas Dezsőné, Márton Gábor
1993 2001 b Kötél Tamás
1993 2001 a Székely György, Biczó Ildikó
1992 2000 b Jakab József
1992 2000 a Erdősi Katalin
1991 1999 b Papp György
1991 1999 a Gelniczky György, Varga Mária
1994 1998 a Lator László
1994 1998 b Számadó László
1993 1997 b Czétényi Miklós, Székely György
1993 1997 a Dr. Csepi Lajosné
1992 1996 b Dr. Schottner Ede
1992 1996 a Dr. Benke Jánosné
1991 1995 d Holló Gábor
1991 1995 c Simon János
1991 1995 b Biczó Ildikó
1991 1995 a Szilasiné Lelkes Anikó
1990 1994 b Csorba László
1990 1994 e Bartos Ildikó, Márton Gábor
1990 1994 c Molnár Orsolya
1990 1994 a Lakos Gábor, Deschmanné Pálos Emese
1990 1994 d Varga Mária
1989 1993 e Dr. Csepi Lajosné
1989 1993 d Kötél Tamás
1989 1993 b Dr. Száraz Péter
1989 1993 a Véghné Pozsgai Olga
1989 1993 c Bene Béla, Székely György
1988 1992 b Papp György
1988 1992 d Lator László
1988 1992 c Horváth T. Krisztina
1988 1992 a Tekesné Szabó Irén
1987 1991 d Bene András, Dr. Uhrman Iván
1987 1991 c Gelniczky György
1987 1991 b Dr. Benke Jánosné
1987 1991 a Márton Gábor
1986 1990 a Tamásné Hantos Gabriella, Karig Zsuzsanna
1986 1990 b dr. Ludwig Endréné
1986 1990 d Számadó László
1986 1990 c Csuvár Erzsébet