Központi írásbeli felvételi terembeosztása -- 9. évfolyamra jelentkezőknek -- 2020. jan. 18.

Táblázat: 
diákterem
Ábrahám András (03.18)101 (I. em)
Adamcsik Gergely Imre (01.19)5 (földszint)
Bácskai Levente (01.13)12 (földszint)
Báder Máté Zalán (01.19)7 (földszint)
Bai Máté (08.20)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Bakó Zsófia (12.13)101 (I. em)
Baksa Kitti (12.23)14 (földszint)
Balasi Kata (01.08)16 (földszint)
Balogh Tibor (12.14)rajzterem (B-ép. I. em)
Baranyi Vivien Andrea (07.16)101 (I. em)
Bástyai Botond (12.15)5 (földszint)
Berkó Dorina (08.16)16 (földszint)
Bíró Renáta Nikolett (11.21)16 (földszint)
Boros Elizabet (03.07)rajzterem (B-ép. I. em)
Borszéky-Kiss Botond Barnabás (04.09)14 (földszint)
Bozsó Bálint (08.19)5 (földszint)
Buzás Diána Szilvia (03.17)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Csécs László Vince (09.13)14 (földszint)
Csiki Bálint (07.02)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Csitári László Kevin (07.13)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Csomós Zoltán Ferenc (10.11)7 (földszint)
Csöndör Nóra (07.11)16 (földszint)
Dani Kinga (06.14)101 (I. em)
Danits Jázmin Vivien (02.08)12 (földszint)
Danits Patrik Tamás (12.26)7 (földszint)
Danka Zoltán (12.12)14 (földszint)
Dávid Örs Péter (05.16)16 (földszint)
Dézsi Attila László (04.20)12 (földszint)
Domaniczky Zoé Klára (11.28)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Eder Nóra (12.29)rajzterem (B-ép. I. em)
Eőry Lili (04.05)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Erdődi Simon Dániel (12.09)12 (földszint)
Ersching Fanni Sarolta (06.10)101 (I. em)
Fehér Bendegúz Dávid (05.15)14 (földszint)
Ferencsik Zsombor (10.18)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Fleisz Nóra Brigitta (05.19)16 (földszint)
Földi Máté (09.30)16 (földszint)
Gál Dávid Tamás (02.11)5 (földszint)
Gödér Marcell Dezső (04.17)rajzterem (B-ép. I. em)
Gupta Ayush Márk (02.18)rajzterem (B-ép. I. em)
Gyenes Bálint (02.04)5 (földszint)
Gyurkovics Dominik Balázs (11.30)101 (I. em)
Hájas Viola Alexandra (03.31)12 (földszint)
Halmai Hunor (12.01)rajzterem (B-ép. I. em)
Hegedűs Annamária Rozália (09.23)7 (földszint)
Herr Benedek Vilmos (04.21)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Holl Bálint Balázs (06.30)7 (földszint)
Holper Máté (12.22)12 (földszint)
Hunyadi Mátyás (09.14)12 (földszint)
Ignácz Alexa (10.20)101 (I. em)
Ignéczi Vince (10.22)7 (földszint)
Ilyés Levente (02.14)7 (földszint)
Istók Kende (01.21)7 (földszint)
Jáki Gergely (02.06)rajzterem (B-ép. I. em)
Janech Betti Rebeka (02.17)12 (földszint)
Járóka Ágoston Bence (08.25)12 (földszint)
Kasza Gyula István (02.25)5 (földszint)
Katona Márk Zsombor (09.19)7 (földszint)
Keresztes-Nagy Krisztián (05.27)16 (földszint)
Kéri István (08.02)14 (földszint)
Kertész Boglárka (06.13)14 (földszint)
Kertész Ivett Adrienn (08.18)12 (földszint)
Kiss Krisztofer (08.18)16 (földszint)
Klein Konstantin Dániel (01.03)101 (I. em)
Kokas Anna (11.25)101 (I. em)
Korcz Andrea Anikó (11.30)5 (földszint)
Kosztadinov Péter Csavdarov (07.26)7 (földszint)
Kovács Andrea (05.22)5 (földszint)
Kovács Bence Viktor (02.04)rajzterem (B-ép. I. em)
Kovács Judit (06.05)16 (földszint)
Kovács Kíra Ivett (06.14)5 (földszint)
Kovács Nikolett (04.07)7 (földszint)
Kováts Attila Vilmos (08.12)12 (földszint)
Kozák Dávid (12.04)14 (földszint)
Krikkó Emese (01.03)16 (földszint)
Krizbai Csaba (07.04)16 (földszint)
Krizbai Huba (07.04)14 (földszint)
Lakatos Richárd Joel (07.02)14 (földszint)
Lang Emese Judit (07.01)16 (földszint)
László Bálint (10.04)12 (földszint)
Lázár Kinga Júlia (06.27)101 (I. em)
Lukács Veronika (01.31)12 (földszint)
Mácsik Annabella (09.14)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Markó Melinda Dóra (05.29)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Márton Fanni (04.19)7 (földszint)
Mihály Zsófia (11.18)16 (földszint)
Moró Emma (10.26)101 (I. em)
Pál Barna (10.28)5 (földszint)
Papp Gyöngyi (12.03)rajzterem (B-ép. I. em)
Papp Laura (01.04)5 (földszint)
Papp Liliána Dalma (04.12)5 (földszint)
Parádi László (03.15)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Rácz Alina Maja (08.25)16 (földszint)
Rieth Zsombor (01.07)14 (földszint)
Rudics Richárd (03.26)12 (földszint)
Schemadovics Zoltán (05.18)7 (földszint)
Schwender Fidél Nataniel (07.16)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Szabó Adrienn (08.22)14 (földszint)
Szabó Ivett Viktória (11.19)101 (I. em)
Szabolcsi Bence (03.25)5 (földszint)
Szalai Alexandra Bernadett (02.05)14 (földszint)
Szanati Roland (12.16)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Szász Flóra Brigitta (11.18)101 (I. em)
Szilágyi György Benedek (04.04)101 (I. em)
Sziliczi Brigitta (11.24)7 (földszint)
Szőke-Tóth Áron (12.15)5 (földszint)
Takács Hajnalka (10.21)5 (földszint)
Takács Tibor (08.04)16 (földszint)
Tóth Márton (04.06)14 (földszint)
Török Róza (12.01)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Tróczi Lara (06.13)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Udud Szonja (12.03)7 (földszint)
Vágási Gábor (12.08)14 (földszint)
Váradi Szilárd Valentin (01.19)7 (földszint)
Varga Fidél Krisztián (06.16)101 (I. em)
Vass Boglárka (09.07)14 (földszint)
Veres Patrik Imre (10.16)5 (földszint)
Viszlóczki Márk (10.07)101 (I. em)
Walter Nóra Bianka (12.19)12 (földszint)
Weiszhausz Kitti (10.23)12 (földszint)
Weltin Márton István (12.19)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Wieder Nóra (04.19)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)