Központi írásbeli felvételi terembeosztása -- 9. évfolyamra jelentkezőknek -- 2019. jan. 19.

Táblázat: 
diákterem
Albert Bence (09.21)16 (földszint)
Alper Richárd Filip (03.23)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Bakó Gergely (07.15)16 (földszint)
Baranyai Richárd Csaba (02.25)7 (földszint)
Bata Levente Zsombor (02.19)5 (földszint)
Bátyi Dorka (04.02)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Berta Krisztián János (11.01)rajzterem (B-ép. I. em)
Blumenthal Emma Fanni (03.21)7 (földszint)
Bodnár Krisztián (02.19)rajzterem (B-ép. I. em)
Bodnár Szonja Leilla (02.19)rajzterem (B-ép. I. em)
Bogár Márton (05.28)12 (földszint)
Bognár Angelina Mónika (05.04)rajzterem (B-ép. I. em)
Buzás Andrea Vanda (09.29)rajzterem (B-ép. I. em)
Büki Gergely (04.08)rajzterem (B-ép. I. em)
Castiglione Marco Giancarlo (04.17)14 (földszint)
Chovan Nikol Zsaklin (11.18)5 (földszint)
Czikora Máté (10.28)12 (földszint)
Cseke Boldizsár (10.06)16 (földszint)
Dévai Máté (01.06)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Dibáczi Boglárka (05.21)7 (földszint)
Domonkos Anna Petra (07.31)rajzterem (B-ép. I. em)
Egri Zoltán Balázs (06.03)14 (földszint)
Erdélyi Bíborka Ida (07.07)5 (földszint)
Farkas Olivér Dominik (03.16)14 (földszint)
Feller Leonard Máté (08.17)7 (földszint)
Feri Szabina Ramóna (01.22)rajzterem (B-ép. I. em)
Fodor László (08.31)rajzterem (B-ép. I. em)
Fóris Aliz Júlia (12.13)16 (földszint)
Fóris Anna Laura (12.13)14 (földszint)
Füzik Barnabás (06.30)5 (földszint)
Galgóczi Levente (05.13)7 (földszint)
Gao Ádám (12.12)14 (földszint)
Gómann Loretta (07.13)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Gölley Gergely (05.21)14 (földszint)
Halász Zoltán Leonard (04.05)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Hammouche Ayman Dante (08.30)rajzterem (B-ép. I. em)
Hankó Balázs (12.11)7 (földszint)
Harangozó Alessia (06.18)5 (földszint)
Hartyánszky Kincső Réka (10.25)rajzterem (B-ép. I. em)
Hegedűs Zsófia (01.14)rajzterem (B-ép. I. em)
Homoki Levente Zsolt (09.29)5 (földszint)
Horváth Alexandra (07.10)5 (földszint)
Horváth Evelin (02.19)16 (földszint)
Horváth Karina Sarolta (11.28)rajzterem (B-ép. I. em)
Horváth Zsolt (07.19)12 (földszint)
Huszár Norbert Márk (01.24)rajzterem (B-ép. I. em)
Jablonczky Zsófi (06.03)12 (földszint)
Járóka Aletta Veronika (07.03)16 (földszint)
Jasku Zsolt Benjámin (08.24)5 (földszint)
Jászberényi András Márton (03.18)5 (földszint)
Jenei Lajos Imre (10.19)5 (földszint)
Juhos László Péter (12.08)5 (földszint)
Kecskeméti Róbert (01.18)7 (földszint)
Képes Stefánia (02.07)5 (földszint)
Keresztesi András Tamás (05.24)rajzterem (B-ép. I. em)
Kirschner Samu (02.20)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Kiss Bálint Bence (03.21)16 (földszint)
Kiss Dorina (07.27)7 (földszint)
Kiss Zoltán Krisztián (05.18)14 (földszint)
Komán Anilla (07.14)12 (földszint)
Koós Márton (02.16)16 (földszint)
Kovács Anetta Kíra (02.07)7 (földszint)
Kovács Milán Gábor (08.30)12 (földszint)
Kristó Nikolett Kinga (05.06)16 (földszint)
Laczkó Mátyás (08.02)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Lakatos Beatrix Julianna (07.07)16 (földszint)
Lakatos Liliána Dzsesszika (06.05)14 (földszint)
Laub Marcell Gábor (02.27)16 (földszint)
Lehel Dániel Zsolt (07.23)14 (földszint)
Ma Shengnan (01.29)7 (földszint)
Márfi Ivett (11.03)rajzterem (B-ép. I. em)
Márton Fruzsina (11.11)7 (földszint)
Marton Nikol Lívia (04.16)rajzterem (B-ép. I. em)
Márton Zsófia (05.02)16 (földszint)
Mencser Arnold (06.19)rajzterem (B-ép. I. em)
Molnár Botond László (09.21)5 (földszint)
Mosoni Áron Brúnó (03.17)12 (földszint)
Nagy Bence Alex (07.08)rajzterem (B-ép. I. em)
Németh Bianka (07.04)rajzterem (B-ép. I. em)
Németh Márton (09.09)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Ollé Angelina (09.09)7 (földszint)
Otta Janka (11.22)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Pál Levente Gábor (10.07)12 (földszint)
Pálfalvi Ambrus (07.29)16 (földszint)
Páli Tamás Kristóf (10.13)14 (földszint)
Papp Benedek Bálint (10.16)rajzterem (B-ép. I. em)
Pintér Máté Szabolcs (04.15)7 (földszint)
Polgári Médea Henrietta (12.16)16 (földszint)
Ponkházi Barnabás János (12.17)12 (földszint)
Portisch Márton (01.24)rajzterem (B-ép. I. em)
Radonics Zsófia (09.23)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Rossi Márkó Rudolf (10.30)12 (földszint)
Sárkány Péter (04.28)12 (földszint)
Sebestyén Máté József (05.13)rajzterem (B-ép. I. em)
Sebestyén Milán László (07.01)rajzterem (B-ép. I. em)
Selmeczi Dominika Viktória (05.21)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Serbán Henrik Junior (02.24)12 (földszint)
Seres Dániel (06.30)5 (földszint)
Simon Lili Anna (11.16)14 (földszint)
Sinka Márton Zoltán (04.27)7 (földszint)
Spitzhütel Kristóf (07.13)7 (földszint)
Szabó Bence Róbert (03.02)rajzterem (B-ép. I. em)
Szemes Márton Tamás (08.18)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Szőke Alexa (09.21)14 (földszint)
Tóth Szabolcs Róbert (05.26)14 (földszint)
Tóth-Horváth Milán (08.25)12 (földszint)
Török Lili (12.13)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Vakály Miklós (10.19)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Váradi Lili (10.16)14 (földszint)
Várkonyi Beatrix (06.18)12 (földszint)
Varsa Kevin (10.09)16 (földszint)
Varsányi Áron (06.14)14 (földszint)
Vékony Mihály (03.21)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Veres Balázs (12.31)12 (földszint)
Veres Előd Ágoston (01.29)5 (földszint)
Virág Viktória (08.19)7 (földszint)
Wolff Gergely Balázs (11.13)5 (földszint)
Zentai Cintia (09.23)rajzterem (B-ép. I. em)