Központi írásbeli felvételi tájékoztató 2022

Tisztelt szülők, kedves diákok!

A központi írásbeli felvételi 2022. január 22-én, szombaton 10 órakor kezdődik.

Tájékoztatjuk önöket, hogy a járványhelyzet okán elrendelt létszámkorlát miatt bizonyos diákokat a jelenlegi általános iskolájukba osztottunk be, ők a nevük mellett a "külső helyszín" szöveget olvashatják. Ezek a diákok az alábbi 4 iskola tanulói közül kerültek ki:

-- A Dr. Béres József Általános Iskola -- Kiserdő tagiskola 4. évfolyamos tanulói; 1039 Budapest, Királyok útja 178/E
-- A Bárczi Géza Általános Iskola 8. évfolyamos tanulói; 1039 Budapest, Bárczi Géza u. 2.
-- A Zipernowsky Károly Általános Iskola 8. évfolyamos tanulói; 1039 Budapest, Zipernowsky Károly u. 3.
-- A Pais Dezső Általános Iskola 8. évfolyamos tanulói; 1038 Budapest, Pais Dezső u. 1-3.

Minden más diákot a Veres Péter Gimnáziumba épületébe várunk (1039 Budapest, Csobánka tér 7.).

Minden írásbelizőre vonatkozó fontos információ:
1.) Kérjük, hogy a diákok 9:30-ig érkezzenek meg a vizsga helyszínére. A hatályos jogszabályok értelmében a szülők nem léphetnek be az oktatási intézmények épületébe.
2.) A diákok számára a maszk viselése kötelező.
3.) Minden dolgozat a Veres Péter Gimnáziumban kerül kijavításra.
4.) A kijavított dolgozatok megtekintése, ill. az értékelőlapok átvétele is a Veres Péter Gimnáziumban lesz. (2022. január 26. 8:00-16:00 között.) A dolgozatokról csak fénykép készíthető, fénymásolásra nincs lehetőség.
5.) Ha egy tanuló betegség miatt nem tud részt venni január 22-én a vizsgán, kérjük, hogy aznap 9:00-10:00 között jelezzék a Veres Péter Gimnáziumban (az igh@verespg.hu emailcímen vagy a +36 1/243-2170 telefonszámon) Ebben az esetben a pótló írásbeli vizsgára (2022. január 27. 14:00) hozzák az orvosi igazolást.

Táblázat: 
névterem
Ádám Szabina Kíra (04.12)fsz technika (B-ép. fsz)
Alaksa Vanda Laura (02.29)külső helyszín: Zipernowsky
Andorkó Viktória Adrienn (09.29)5 (földszint)
Andrónyi Júlia (05.21)210 (II. em)
Antal Melinda Nóra (07.04)101 (I. em)
Árvai Attila Zétény (04.28)210 (II. em)
Bagdy Borbála (08.04)101 (I. em)
Bagi Hanna (07.26)212 (II. em)
Bakos Dóra Zsófia (11.29)külső helyszín: dr. Béres
Bakos Regina Réka (10.05)12 (földszint)
Balassi Benedek Bálint (01.20)205 (II. em)
Bali Szabolcs András (08.09)209 (II. em)
Balla Ilona (08.26)201 (II. em)
Balog Levente (02.02)111 (I. em)
Balogh Martina (05.07)101 (I. em)
Bánfi Benedek (09.12)114 (I. em)
Bárány Aisa Tímea (08.05)16 (földszint)
Barta András (10.14)205 (II. em)
Barta Emma (08.21)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Bartos Anna Kamilla (02.16)7 (földszint)
Bartus Vince (05.11)külső helyszín: Zipernowsky
Bathó Boldizsár (01.29)14 (földszint)
Baumgartner Gergő (05.22)külső helyszín: dr. Béres
Bazsó Balázs (02.14)109 (I. em)
Becseics Zora (11.21)116 (I. em)
Bende Tímea Brigitta (07.01)külső helyszín: Pais
Benus Márk Ferenc (07.17)külső helyszín: Zipernowsky
Berecz Klaudia (04.26)fsz technika (B-ép. fsz)
Berényi Balázs (05.25)külső helyszín: dr. Béres
Bertalan Adél Katalin (03.21)113 (I. em)
Bíró Alex (08.13)külső helyszín: dr. Béres
Bíró Noel (08.13)külső helyszín: dr. Béres
Biró Roland Márk (10.17)külső helyszín: Zipernowsky
Biró Zelma Sára (11.11)102 (I. em)
Bittó Hanna Laura (01.17)12 (földszint)
Bodogán Kornél Attila (04.23)104 (I. em)
Bodor András János (04.30)külső helyszín: dr. Béres
Bonácz Laura Blanka (12.15)209 (II. em)
Borbély Kevin (12.04)fsz technika (B-ép. fsz)
Borszéky-Kiss Balázs (04.25)14 (földszint)
Bozsó Ádám (10.07)214 (II. em)
Böcskey Borbála (10.03)111 (I. em)
Bősinger Mátyás (04.19)114 (I. em)
Brezovszki Anna (03.18)111 (I. em)
Bridle Angela (12.14)külső helyszín: Bárczi
Buzás Vanessza Valéria (03.29)külső helyszín: Pais
Bükkös Márk Aurél (01.02)104 (I. em)
Ceglédi Anna (11.17)205 (II. em)
Czétényi Zsófia Ágnes (09.13)113 (I. em)
Czirják Imre (09.05)205 (II. em)
Csercsa Jázmin (09.13)külső helyszín: Zipernowsky
Csere Mór Márton (07.18)214 (II. em)
Cserhalmi Noémi (05.04)109 (I. em)
Cseri Luca (08.19)külső helyszín: dr. Béres
Csikós Levente (09.08)218 (II. em)
Csongrádi Blanka (09.02)101 (I. em)
Csóra Léna (10.29)207 (II. em)
Csordás Zoltán Péter (08.09)111 (I. em)
Dallos Tamás Milán (05.31)külső helyszín: Pais
Dányi Léna (08.15)113 (I. em)
Daróczi Gergő (01.16)111 (I. em)
Deák Márk Attila (03.14)külső helyszín: Zipernowsky
Demény-Kapusy Emma (09.06)116 (I. em)
Dénes Ábris (04.19)fsz technika (B-ép. fsz)
Diamant Márk Zoltán (07.21)külső helyszín: Bárczi
Dobos József Tamás (06.17)14 (földszint)
Dombóvári Ádám (05.18)111 (I. em)
Dósa Vivien Liliána (01.16)109 (I. em)
Dörnyei Linda (08.16)116 (I. em)
Drevenka Benjamin (08.18)külső helyszín: Pais
Dublinszki-Boda Barna Fülöp (12.13)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Elek Bálint Tamás (09.05)12 (földszint)
Enyedi Hanna,Dorka (12.27)16 (földszint)
Erdélyi Bátor Csongor (06.14)114 (I. em)
Erki Levente (11.28)102 (I. em)
Faddi Domonkos (08.11)külső helyszín: dr. Béres
Farkas Boróka Rege (07.05)116 (I. em)
Farkas Gergely (10.28)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Farkas Krisztián Máté (03.15)16 (földszint)
Felföldi Márton (10.26)207 (II. em)
Ferencz Boldizsár (11.27)104 (I. em)
Ferenczi Roland Dániel (02.17)külső helyszín: Bárczi
Ficzere Zoltán Zsombor (08.16)külső helyszín: Pais
Fila Kolos (10.28)fsz technika (B-ép. fsz)
Földesdi - Szabó Dóra (09.21)külső helyszín: dr. Béres
Földessy Olivér (11.14)külső helyszín: dr. Béres
Fülöp Laura (06.12)205 (II. em)
Für Henrik Olivér (02.17)külső helyszín: Pais
Gál Hajnal Csillag (04.29)113 (I. em)
Galambos Léna Dorka (08.06)118 (I. em)
Gallai Ágoston Máté (05.12)102 (I. em)
Gál-Szijártó Balázs (07.27)114 (I. em)
Garajszki Tamara (02.27)116 (I. em)
Garancz Gergely (05.25)külső helyszín: Zipernowsky
Gémes Bálint (06.11)210 (II. em)
Gergely Dominik (05.09)114 (I. em)
Gosztonyi Eszter (03.30)118 (I. em)
Gupta Anna Muskan (10.08)102 (I. em)
Hanák Ronald (02.16)külső helyszín: Bárczi
Hangyál Anna (02.23)209 (II. em)
Hegedüs Áron (06.22)118 (I. em)
Hegyi Franciska (05.10)109 (I. em)
Hencz Tamás (12.28)külső helyszín: Pais
Héri Attila István (08.20)külső helyszín: Bárczi
Heuer Szófia (05.23)külső helyszín: dr. Béres
Hisák Regina (07.06)209 (II. em)
Hódossy Luca (08.14)114 (I. em)
Honics Tamás (07.24)16 (földszint)
Horváth Viktória (10.10)külső helyszín: Zipernowsky
Horváth Viktória Anita (08.27)104 (I. em)
Hrabovszky-Kumar Nina (08.17)113 (I. em)
Hronszky Áron Bálint (10.27)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Hudák Gréta Elizabet (01.03)külső helyszín: Pais
Huszka Botond (09.29)113 (I. em)
Ignéczi Lőrinc (08.26)5 (földszint)
Illés Gergely András (12.02)külső helyszín: Bárczi
Imre Viola (10.05)114 (I. em)
Jacsó Szabolcs Alex (01.30)külső helyszín: Bárczi
Jakub Bianka (04.23)külső helyszín: Zipernowsky
Jámbor Liliána (01.15)külső helyszín: Bárczi
Jani Gellért (06.04)104 (I. em)
Janositz Kornél (10.19)12 (földszint)
Jászberényi Gábor (01.19)7 (földszint)
Jónás Teó Max (08.02)210 (II. em)
Juhász Emma Flóra (04.26)külső helyszín: dr. Béres
Juhász Eszter (03.13)210 (II. em)
Juhász Szofia (02.18)116 (I. em)
Kajati-Fábián Jázmin Márta (06.12)külső helyszín: Pais
Kállai Lilla (12.28)7 (földszint)
Kapornai Fanni Eszter (03.05)116 (I. em)
Kaposi-Kovács Elza (06.10)201 (II. em)
Kaposi-Kovács Milán (06.25)12 (földszint)
Kékesi-Kovács Lilla (06.01)113 (I. em)
Kemény Hanna Anetta (02.16)külső helyszín: dr. Béres
Kenderesi Mátyás (05.24)7 (földszint)
Keskeny Viktória Panna (05.14)12 (földszint)
Keszthelyi Melinda Linett (07.02)külső helyszín: dr. Béres
Kincses Emma (01.29)külső helyszín: dr. Béres
Király Károly Alexander (01.16)külső helyszín: dr. Béres
Király László Balázs (05.24)201 (II. em)
Kis-Benedek Henriett (02.20)7 (földszint)
Kispál Enikő (07.25)214 (II. em)
Kiss Eszter Annamária (05.23)külső helyszín: Pais
Kiss Krisztián (05.24)külső helyszín: Pais
Kisvölcsey Réka (07.18)14 (földszint)
Kocsis Hanga (02.17)116 (I. em)
Kocsis-Koncz Borsa (10.03)109 (I. em)
Kolozsvári Dominik (11.14)külső helyszín: Zipernowsky
KOLOZSVÁRY ZOLTÁN (12.24)külső helyszín: dr. Béres
Koncz Domonkos Péter (09.30)218 (II. em)
Koncz Kinga Mária (10.12)16 (földszint)
Kopisz Dorka (09.26)206 (II. em)
Kopisz Lili (09.26)206 (II. em)
Kormos Karina (08.27)14 (földszint)
Korompay Bálint (07.28)104 (I. em)
Kosdi Kornél Domonkos (09.06)201 (II. em)
Koska Zsófia Dóra (07.27)109 (I. em)
Kostadinov Dana (12.02)118 (I. em)
Kosztolník Milán Hunor (04.20)külső helyszín: dr. Béres
Kovács Armin (12.13)118 (I. em)
Kovács Boglárka (11.17)5 (földszint)
Kovács Boldizsár (07.28)205 (II. em)
Kovács Nóra Hanna (03.27)116 (I. em)
Kovács Olivér (05.02)16 (földszint)
Körmendi Bálint (06.05)14 (földszint)
Krikkó Melinda (11.19)külső helyszín: Pais
Krisztl Tamás Dániel (11.09)külső helyszín: dr. Béres
Krüpl Dávid (09.01)118 (I. em)
Kulcsár-Szárisz Barna (12.31)118 (I. em)
Kustán Máté Elemér (12.15)101 (I. em)
Kutasi Fruzsina (10.31)118 (I. em)
La Monica Eleonora Karola (05.04)külső helyszín: dr. Béres
Laczai Levente (11.19)111 (I. em)
Lakner Barnabás Zoltán (03.30)külső helyszín: dr. Béres
LAKNER GÉZA KRISTÓF (09.21)212 (II. em)
László Enikő Anna (07.23)külső helyszín: Bárczi
László Rebeka Janka (09.21)201 (II. em)
Laza Attila (10.16)16 (földszint)
Lázár Zoltán (09.21)külső helyszín: Pais
Lengyel Kinga (04.06)külső helyszín: dr. Béres
Lengyel Zalán (04.06)külső helyszín: dr. Béres
Lennert Albert Márton (03.24)205 (II. em)
Levárdy Péter Ferenc (09.14)214 (II. em)
Limp Olivér (07.06)207 (II. em)
Lőrincz Richárd Marcell (09.28)külső helyszín: Bárczi
Lytwyn Tivadar (10.24)külső helyszín: dr. Béres
Madarasi Gellért (01.08)külső helyszín: dr. Béres
Magyar Márton István (05.28)209 (II. em)
Májai Liliána Angelika (05.31)14 (földszint)
Majoros Sára (10.24)16 (földszint)
Makai Bálint (03.07)külső helyszín: Bárczi
Marek Dorottya (11.05)205 (II. em)
Márkus Benedek (05.31)102 (I. em)
Marosvölgyi Melinda (03.22)206 (II. em)
Márton Máté (10.03)207 (II. em)
Matusz Zsombor (05.18)210 (II. em)
Maurer Fanni (04.28)5 (földszint)
Meggyes-Nagy Szofi (07.19)113 (I. em)
Meinhardt Vince István (01.01)5 (földszint)
Mészáros Ákos (02.03)212 (II. em)
Mihálszky Panna (07.14)209 (II. em)
Mikusi Dorottya Flóra (10.22)külső helyszín: dr. Béres
Mina Barnabás (06.15)külső helyszín: Bárczi
Modrián Anett (06.30)5 (földszint)
Modróczky Anna (02.15)5 (földszint)
Mohácsi Máté (09.18)212 (II. em)
Molnár Benedek Ferenc (08.12)210 (II. em)
Molnár Dominik Rómeó (06.29)külső helyszín: Pais
Molnár Kristóf (11.18)külső helyszín: dr. Béres
Molnár Lili (03.12)külső helyszín: dr. Béres
MOÓR BENCE PÉTER (07.08)külső helyszín: Bárczi
Moravetz Lili (04.20)külső helyszín: Pais
Nacsa Veronika (02.07)külső helyszín: Pais
Nagel Bence (11.06)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Nagy Andrea Julianna (11.28)külső helyszín: Pais
Nagy Jázmin Nóra (02.14)külső helyszín: dr. Béres
Nagy Kamilla (06.28)114 (I. em)
Nagy Sarolta (12.04)114 (I. em)
Nagy-György Gergely (10.10)210 (II. em)
Négyessy Alina (01.14)212 (II. em)
Németh Ádám (07.09)214 (II. em)
Németh Luca (03.06)7 (földszint)
Németh Róza (12.29)101 (I. em)
Németh Vanda (07.07)218 (II. em)
Noszek László Barnabás (05.28)201 (II. em)
Oláh Nóra Kira (07.05)212 (II. em)
Oláh Tamás Péter (07.05)214 (II. em)
Orbán Zsanna (09.01)külső helyszín: Pais
Orosz Lara (07.14)104 (I. em)
Orosz Pál (07.14)109 (I. em)
Ország Adél Flóra (03.03)210 (II. em)
Paha Olivér (11.16)212 (II. em)
Pál Kristóf (07.24)209 (II. em)
Palotai Gergő (07.31)212 (II. em)
Palotás Fruzsina Paulina (08.16)fsz technika (B-ép. fsz)
Pándi Mihály Örs (03.05)214 (II. em)
Pap Timea (01.10)külső helyszín: dr. Béres
Paréj Sándor (03.25)16 (földszint)
Parilla Ditta (01.23)külső helyszín: Bárczi
Pásztor Dániel Noel (10.21)113 (I. em)
Pataki Zita (11.06)201 (II. em)
Pázmándi Petra (05.30)218 (II. em)
Petrei Zita (12.06)205 (II. em)
Pilz Flóra (10.08)14 (földszint)
Platskó Vivien Katalin (08.03)külső helyszín: Pais
Pokol Vince (09.21)201 (II. em)
Polgár Blanka Csepke (05.18)külső helyszín: dr. Béres
Pollák Lola (12.31)14 (földszint)
Poós Borbála (03.17)207 (II. em)
Rádli Júlia (07.08)111 (I. em)
Rátosi Barbara Dorina (02.07)külső helyszín: Bárczi
Rege Marcell Benjámin (02.03)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Remete Borbála (12.20)218 (II. em)
Riez Natália (10.06)101 (I. em)
Rippel Fanni Réka (01.26)külső helyszín: Pais
Roskó Flóra Magdolna (12.02)207 (II. em)
Rózsavölgyi Tamara Iringó (06.15)104 (I. em)
Rudolf Máté (03.26)külső helyszín: Pais
Rybaltovszki Alíz (03.08)118 (I. em)
Sáfrány Zsófia (12.03)116 (I. em)
Sághi Zoltán (11.22)214 (II. em)
Sándor Fülöp (07.27)218 (II. em)
Saska Emília (11.22)külső helyszín: dr. Béres
Schüsler Alexa (08.29)5 (földszint)
Sebestyén Áron (12.16)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Sebestyén Noémi (01.13)külső helyszín: Bárczi
Selmeczi Máté (04.16)külső helyszín: Bárczi
Seres Dániel (09.06)109 (I. em)
Sikka Aurélia (04.28)214 (II. em)
Simonfi Botond Zsolt (07.04)205 (II. em)
Sin Jázmin Amira (03.12)201 (II. em)
Somogyi Balázs Gábor (04.08)külső helyszín: Pais
Somogyi Dániel János (02.15)209 (II. em)
Somogyvári Gergő (12.14)külső helyszín: dr. Béres
Stribik Sudár (04.13)7 (földszint)
Sulyok Panna (08.19)114 (I. em)
Sutyinszki Marcell Soma (03.24)218 (II. em)
Svejkovszky Zsófia (12.15)102 (I. em)
Szabó Dávid (07.12)118 (I. em)
Szabó Márton (08.02)218 (II. em)
Szahakjan Tigran (05.03)101 (I. em)
Szakál Veronika (07.04)207 (II. em)
Szalai Krisztina Gréta (06.19)külső helyszín: Zipernowsky
Szalay Alíz (02.17)207 (II. em)
Szalay Péter (02.07)209 (II. em)
Szalontai Viktória (08.07)külső helyszín: Zipernowsky
Szederkényi Ágoston (09.09)5 (földszint)
Szegedi Laura (03.02)111 (I. em)
Szendrey Csanád Boldizsár (02.27)külső helyszín: dr. Béres
Szerdahelyi Janka Szamóca (05.05)7 (földszint)
Szilágyi Boglárka (08.15)201 (II. em)
Szilágyi Kitti (03.25)külső helyszín: Bárczi
Szilágyi Lilla Georgina (07.05)210 (II. em)
Szilágyi Marcell (06.04)102 (I. em)
Sziráki Marcell (02.20)209 (II. em)
SZITKA BENCE (03.05)12 (földszint)
Szolnoki Bálint (11.28)207 (II. em)
Szőcs Dóra (03.23)16 (földszint)
Szögyényi Bence Dominik (04.05)12 (földszint)
Takács Alexandra (07.29)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Takács Henrietta (07.29)102 (I. em)
Takács Maja (10.17)külső helyszín: Bárczi
Takács Viola (07.15)külső helyszín: Bárczi
Tarcsa Dorina Fanni (03.09)külső helyszín: Pais
Tardos Lili (04.25)102 (I. em)
Thaller Patrícia (07.26)külső helyszín: Bárczi
Timáry-Szalay Bernát (12.10)206 (II. em)
Tompai Zsuzsanna (03.19)218 (II. em)
Tóth Abigél (04.13)külső helyszín: dr. Béres
Tóth András Máté (02.23)212 (II. em)
Tóth Árpád Géza (10.07)111 (I. em)
Tóth Attila Géza (01.11)113 (I. em)
Tóth Kitti (09.04)5 (földszint)
Tóth Luca (10.05)12 (földszint)
Tóth Natasa (11.25)külső helyszín: Pais
Tóth Urbán Izabella (09.26)101 (I. em)
Tőke István Sámuel (02.10)külső helyszín: dr. Béres
Tölgyesi Virág (10.11)207 (II. em)
Török Titusz (09.16)104 (I. em)
Ungár Nelli (05.31)104 (I. em)
Válóczi Janka (01.08)214 (II. em)
Válóczy Ariéla (06.29)212 (II. em)
Váradi Roland (09.14)101 (I. em)
Varga Bendegúz Bence (08.30)külső helyszín: Bárczi
Varga Dzsesszika Klaudia (03.12)külső helyszín: Zipernowsky
Varga Márk (03.04)fsz technika (B-ép. fsz)
Varga-Szatmári Krizsán (08.16)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Véghelyi Vivien Noémi (06.16)102 (I. em)
Venglovecz Míra (02.11)külső helyszín: dr. Béres
Veres Dominik (05.27)7 (földszint)
Verók Zsófia (12.06)külső helyszín: dr. Béres
Virág Aliz (01.31)külső helyszín: Pais
Vörös Dániel Márk (10.11)7 (földszint)
Wang Zhaokun (03.11)külső helyszín: Pais
Weiss Benedek (02.01)külső helyszín: dr. Béres
Windhoffer Dávid (07.26)külső helyszín: Pais
Zeller Szonja (06.30)109 (I. em)
Zugrovics Zsombor (06.26)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Zsila Diána (06.07)218 (II. em)
Zsuffa Milla (11.28)109 (I. em)