Versenyeredmények 2018-2019

Az oldalt hetente frissítjük.
Jelenleg az alábbi versenyeredményekről tudunk.
Pontatlan, hibás, hiányzó információval kapcsolatos észrevételeket az igh [kukac] verespg [pont] hu emailcímre várunk.

 

névosztályversenyfordulóhelyezés
Endreffy Janka Ágnes7.bHyperion versenyországos1.
Ördög László Benedek7.bHyperion versenyországos1.
Seres Bence7.bHyperion versenyországos1.
Szitka Virág7.bHyperion versenyországos1.
Telkes Ágota7.bHyperion versenyországos1.
Tomka Dorottya Mária7.bHyperion versenyországos1.
Szépvölgyi Gergely9.bIrinyi János kémiaversenyországos15.
Szarvas Dóra Réka11.bOKTV biológia I. kategóriaországos32.
Polonyi Domonkos Márk12.aOKTV angol I. kat.országos28.
Vadler Emma11.bOKTV angol I. kat.országos22.
Földi Dániel11.bOKTV informatika I. kat.országos50.
Földi Dániel11.bOKTV informatika II. kat.országos33.
Rátki Luca11.cOKTV olaszországos10.
Balázs Péter7.aHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Biró Róza7.aHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Csonka Csenge6.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Demeter Hanna6.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Donka Lilla8.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Fási Bella Sára8.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Jelinek Míra6.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Király Áron Bulcsú6.aHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Mészáros Péter5.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Morvai Eliza8.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Morvai Márk Tamás5.aHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Ördög László Benedek7.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Sieferer Robin Stefan6.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Végh Pál Barnabás5.bHorváth Mihály történelemversenydöntőjébe jutott
Szépvölgyi Gergely9.bMikola Sándor fizikaversenydöntőjébe jutott
Szelényi András György12.cPro Historiaországos1.
Gindilla Lotte Lilia8.bVers- és prózamondó versenykerületi6.
Horváth Flóra5.aVers- és prózamondó versenykerületi4.
Morvai Eliza8.bVers- és prózamondó versenykerületi4.
Sebestyén Jázmin6.aVers- és prózamondó versenykerületi4.
Beke Csongor11.bBolyai Matematika Csapatversenyországos1.
Ferenc István11.bBolyai Matematika Csapatversenyországos1.
Földi Dániel11.bBolyai Matematika Csapatversenyországos1.
Gyimesi Péter11.bBolyai Matematika Csapatversenyországos1.
Atanaszov Hedvig8.bLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Bánhidi Márton6.bLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Biborka Bernadett6.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Csáki Botond Benjámin6.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Dózsa-Kovács Leonárd6.bLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Feczkó Illés Tivadar6.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Fülöp Máté6.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Gerencsér László6.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Jurányi Benedek6.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Kovács Barnabás6.bLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Laboncz László Márton6.bLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Makrai-Kis Balázs9.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Szeibert Dominik András7.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Szilágyi Balázs5.bLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Szolnoki Máté Tódor6.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Tarján Bernát7.bLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Zétényi Áron6.aLOGO számítástechnikai versenydöntőjébe jutott
Fekete Balázs Imre10.aMezei futás - Országos Diákolimpia egyéni versenyországos14.
Csikós-Nagy Róza9.aRöplabda Diákolimpia Zártországos
Dézsi Brigitta Júlia10.aRöplabda Diákolimpia Zártországos
Glatz Blanka12.aRöplabda Diákolimpia Zártországos
Kotorova Denica Mihaela11.bRöplabda Diákolimpia Zártországos
Kurucz Blanka11.bRöplabda Diákolimpia Zártországos
Nagy Vanda Orsolya10.aRöplabda Diákolimpia Zártországos
Pádár Krisztina10.aRöplabda Diákolimpia Zártországos
Rabi Laura12.cRöplabda Diákolimpia Zártországos
Tüske Anna Maja10.aRöplabda Diákolimpia Zártországos
Viszkei Annamária11.aRöplabda Diákolimpia Zártországos
Barczikay Ákos9.bArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Blázsik Árpád9.bArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Cseke Balázs9.aArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Demcsák Anna9.aArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Dlauchy Miksa Guidó9.cArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Gyimesi Gergely9.bArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Korompay Levente9.aArany Dániel matematikaversenyországos
Kun Timon9.bArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Makrai-Kis Balázs9.aArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Reviczki Roland9.bArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Szarkowicz Dániel10.cArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Szeibert Barnabás Richárd10.aArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Szendrei Botond9.aArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Szépvölgyi Gergely9.bArany Dániel matematikaversenydöntőjébe jutott
Czehlár Gergely8.aKerületi fizikaversenykerületi5.
Lovas Márton8.bKerületi fizikaversenykerületi2.
Szabó Zóra8.bKerületi fizikaversenykerületi3.
Székely Milán8.aKerületi fizikaversenykerületi1.
Reviczki Roland9.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Strenner Dávid Álmos9.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Szendrei Botond9.aMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Wagner Márk Benjámin9.cMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Zétényi Réka10.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Donka Veronika12.bSzentágothai Biológiaversenyországos8.
Barczikay Ákos9.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Biborka Ágnes9.aMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Blázsik Árpád9.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Cseke Balázs9.aMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Dlauchy Miksa Guidó9.cMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Fatér Petra10.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Fekete Balázs Imre10.aMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Gyarmati Lívia9.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Gyimesi Gergely9.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Keszthelyi Márton András9.cMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Kun Timon9.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Makrai-Kis Balázs9.aMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Márton Balázs9.aMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Ménes Zsombor Rajmond10.bMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Moldován Kristóf Lajos10.aMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Nagy Vanda Orsolya10.aMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Réfi Balázs Attila10.cMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Szabó Csege10.aMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Szarkowicz Dániel10.cMikola Sándor fizikaverseny2. fordulóba jutott
Blázsik Árpád9.bOrszágos Angol Nyelvi Versenydöntőjébe jutott
Domján Dávid István9.bOrszágos Angol Nyelvi Versenydöntőjébe jutott
Fatér Petra10.bOrszágos Angol Nyelvi Versenydöntőjébe jutott
Pócs Luca10.bOrszágos Angol Nyelvi Versenydöntőjébe jutott
Strenner Dávid Álmos9.bOrszágos Angol Nyelvi Versenydöntőjébe jutott
Atanaszov Hedvig8.bHevesy György kémiaverseny2. fordulóba jutott
Endreffy Janka Ágnes7.bHevesy György kémiaverseny2. fordulóba jutott
Lovas Márton8.bHevesy György kémiaverseny2. fordulóba jutott
Szabó Zóra8.bHevesy György kémiaverseny2. fordulóba jutott
Makrai-Kis Balázs9.aIrinyi János kémiaverseny2. fordulóba jutott
Horváth Flóra5.aKazinczy Szép Magyar Beszéd versenykerületi3.
Stötzer Hanna8.aKazinczy Szép Magyar Beszéd versenydöntőjébe jutott
Edőcs Dániel11.aOKTV filozófia2. fordulóba jutott
Krüpl Boglárka5.aBátaszéki matematikaversenydöntőjébe jutott
Lányi Péter5.aBátaszéki matematikaversenydöntőjébe jutott
Lovas Márton8.bBátaszéki matematikaversenydöntőjébe jutott
Pekk Márton8.bBátaszéki matematikaversenydöntőjébe jutott
Szilágyi Balázs5.bBátaszéki matematikaversenydöntőjébe jutott
Farkas Gellért7.bSakk - kerületi versenykerületi1.
Puskás Péter6.aSakk - kerületi versenykerületi3.
Sztrinkai Anna5.aSakk - kerületi versenykerületi1.
Wenner Bálint Zsolt11.cOKTV biológia I. kategória2. fordulóba jutott
Kun Tóbiás Tamás11.cOKTV angol I. kat.2. fordulóba jutott
Jelinek Dorka11.aOKTV dráma2. fordulóba jutott
Szinovál István11.cOKTV dráma2. fordulóba jutott
Beke Csongor11.bOKTV fizika I. kat.2. fordulóba jutott
Facskó Vince11.aOKTV fizika I. kat.2. fordulóba jutott
Kozák Áron11.bOKTV fizika I. kat.2. fordulóba jutott
Kozák Balázs11.aOKTV fizika I. kat.2. fordulóba jutott
Debreczeni Tibor12.cOKTV fizika II. kat.2. fordulóba jutott
Polonyi Domonkos Márk12.aOKTV francia I. kat.2. fordulóba jutott
Lezsák Domonkos11.aOKTV informatika I. kat.2. fordulóba jutott
Szántó Dániel12.aOKTV olasz2. fordulóba jutott
Gréczi Gergely Ádám12.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos4.
Nagy Veronika Zita12.cBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos4.
Polonyi Domonkos Márk12.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos4.
Szántó Dániel12.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos4.
Blázsik Árpád9.bOTP IT Competitionországos9.
Makrai-Kis Balázs9.aOTP IT Competitionországos9.
Székely Milán8.aOTP IT Competitionországos9.
Hajdú Gergely Gyula11.aOKTV kémia I. kat.2. fordulóba jutott
Cserna Péter Barnabás7.bBolyai Matematika Csapatversenyországos4.
Fodor Gergely7.bBolyai Matematika Csapatversenyországos4.
Fülöp Máté6.aBolyai Matematika Csapatversenyországos1.
Hevesi Dániel7.bBolyai Matematika Csapatversenyországos4.
Juhos Bálint András6.aBolyai Matematika Csapatversenyországos1.
Jurányi Benedek6.aBolyai Matematika Csapatversenyországos1.
Kurucz Márton Péter8.bBolyai Matematika Csapatversenyországos5.
Lovas Márton8.bBolyai Matematika Csapatversenyországos5.
Mészáros Péter5.bBolyai Matematika Csapatversenyországos13.
Reketye-Trifán Bálint5.bBolyai Matematika Csapatversenyországos13.
Szabó Zóra8.bBolyai Matematika Csapatversenyországos5.
Szendi-Horváth Kristóf András5.bBolyai Matematika Csapatversenyországos13.
Szilágyi Balázs5.bBolyai Matematika Csapatversenyországos13.
Szolnoki Máté Tódor6.aBolyai Matematika Csapatversenyországos1.
Tarján Bernát7.bBolyai Matematika Csapatversenyországos4.
Váradi Márton8.bBolyai Matematika Csapatversenyországos5.
Atanaszov Réka6.be-HÓD informatikaversenyországos1.
Biborka Bernadett6.ae-HÓD informatikaversenyországos2.
Borsos Miklós Péter5.ae-HÓD informatikaversenyországos2.
Gerencsér László6.ae-HÓD informatikaversenyországos2.
Hajdu Márton7.be-HÓD informatikaversenyországos2.
Kovács Barnabás6.be-HÓD informatikaversenyországos2.
Leveles Réka6.ae-HÓD informatikaversenyországos2.
Lückl Zsombor6.be-HÓD informatikaversenyországos2.
Marek Míra6.be-HÓD informatikaversenyországos1.
Puskás Péter6.ae-HÓD informatikaversenyországos2.
Oláh Zsolt12.cOKTV angol I. kat.2. fordulóba jutott
Szántó Dániel12.aOKTV angol I. kat.2. fordulóba jutott
Szarvas Dóra Réka11.bOKTV angol I. kat.2. fordulóba jutott
Borsos Miklós Péter5.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos6.
Demeter Flóra6.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos21.
Demeter Hanna6.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos21.
Endreffy Janka Ágnes7.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos3.
Fazekas Nóra Brigitta5.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos6.
Gindilla Lotte Lilia8.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos12.
Holló Eszter8.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos12.
Horváth Flóra5.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos6.
Morvai Eliza8.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos12.
Murai Dóra Eszter8.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos12.
Nagy Lilla6.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos21.
Szitka Virág7.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos3.
Sztrinkai Anna5.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos6.
Tomka Dorottya Mária7.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos3.
Török Eszter Júlia6.aBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos21.
Vámosi Hanna Zsófia7.bBolyai Anyanyelvi Csapatversenyországos3.
Jármai Roland7.aSimonyi Zsigmond Helyesírási Versenykerületi2.
Marek Míra6.bSimonyi Zsigmond Helyesírási Versenykerületi2.
Stötzer Hanna8.aSimonyi Zsigmond Helyesírási Versenykerületi1.
Zentai Júlia Blanka5.aSimonyi Zsigmond Helyesírási Versenykerületi2.
Raffai Fanni12.bOKTV nyelvtan2. fordulóba jutott
Erdélyszky-Kiss Kevin12.aOKTV történelem2. fordulóba jutott
Szelényi András György12.cOKTV történelem2. fordulóba jutott