A végzős diákok kiemelkedőbb eredményei

Gratulálunk hozzá.

12.a osztály
Adravecz Balázs Ádám Irinyi János Kémiaverseny és a Nemes Tihamér programozói verseny 2. fordulójáért, angol C1 és német B2 nyelvvizsgáiért, 5 év kitűnő bizonyítványáért, ECDL vizsgájáért, néptánc szakkörben végzett 8 éves munkájáért, dramatikus játékban végzett munkájáért, osztályközösségért végzett munkájáért részesül dicséretben.
Bálint Dalma Arany Dániel matematikaversenyen és a Dürer matematika csapatversenyen elért országos 5. helyért, német és angol B2 nyelvvizsgáiért, ECDL vizsgájáért és 3 év klarinétozásáért részesül dicséretben.
Bulyáki Hanna Míra 8 év kitűnő bizonyítványáért, angol C1 nyelvvizsgájáért, ECDL vizsgájáért, III. kerületi „Jó tanuló, jó sportoló” cím kétszeres elérésért, Nemzeti Röplabda Bajnokság, serdülő korcsoport, országos 2. helyezésért, Nemzeti Röplabda Bajnokság, junior korcsoport, országos 2. helyezésért , Röplabda NB2, országos 6. helyezéséért, Budapest Röplabda Bajnokság háromszoros 1. helyezésért részesül dicséretben.
Csapó Bernárd Balázs angol C1 szintű nyelvvizsgájáért, az osztályszíndarabban nyújtott kifejező alakításáért részesül dicséretben.
Demcsák Ágnes Kenguru matematika verseny országos 22. helyért, a Kömal matematikaverseny országos 20.helyért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulójáért, OKTV angol I. kat. 2. fordulójáért, 8 év kitűnő bizonyítványáért, ECDL vizsgájáért, angol C2 és német C1 szintű nyelvvizsgáiért, néptáncszakkörben végzett 8 éves munkájáért, 5 év röplabdázásért az iskolai csapatban, röplabda diákolimpia fővárosi 3. és kerületi 3. helyért, a zárt röplabda diákolimpia fővárosi 2.helyért, a tizedikes osztályszíndarab rendezéséért, a Veres Beach szervezéséért, a gólyabálok és gólyahetek szervezéséért részesül dicséretben.
Edőcs Dániel Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulójáért, Hyperion verseny országos 7. helyéért, mindkét évben az filozófia OKTV 2. fordulóba jutásáért, Kosáry Domokos Történelemverseny 2. fordulóba jutásáért, ECDL vizsgájáért. angol B2 nyelvvizsgájáért, mezei futás Országos Diákolimpia csapatverseny országos 6. helyért, függeszkedő verseny (csapat) kerületi 1. helyért részesül dicséretben.
Facskó Vince fizika OKTV országos 25. helyéért, matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért, Mikola Sándor fizikaverseny országos 39. helyéért, Náboj nemzetközi matematikaverseny országos 3. helyéért, Zrínyi Ilona matematikaverseny országos 14. helyéért, Arany Dániel matematikaverseny országos 24. helyéért, ECDL bizonyítványáért, német és angol B2 nyelvvizsgáiért, az iskolai zenekarban való 6 év trombitálásért részesül dicséretben.
Gádor Barnabás OKTV történelem 2. fordulóba jutásáért, Nemes Tihamér programozói verseny 2. fordulójáért, ECDL vizsgájáért, angol C1 nyelvvizsgájáért, 6 év trombitaszakkör és fúvószenekarban való 4 éven át tartó részvételért, dramatikus játékban végzett munkájáért, osztályközösségért végzett munkájáért részesül dicséretben.
Hajdú Gergely Gyula Irinyi János kémiaverseny országos 18. helyéért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulójáért, a 26. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyen a pályamunkánkért kapott dicséretért, a 2019-es STIHL Országos Fakitermelő Bajnokság Észak-Kelet Magyarország – Bükkzsérc regionális bajnokság (junior kategória) - csapatban 3. helyért, ECDL vizsgájáért, német B2 nyelvvizsgájáért részesül dicséretben.
Halász Lajos Tibor a KöMal matematikaverseny országos 53. helyért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, az Országos Bolyai magyar verseny 16.helyért, ECDL vizsgájáért, angol B2 nyelvvizsgájáért, néptáncszakkörben végzett 6 éves munkájáért, színjátszó szakkörben végzett munkájáért, az osztályszíndarab rendezői csapatának tagságáért, négy főszerepért az iskolai színjátszószakkörben részesül dicséretben.
Jelinek Dorka OKTV dráma országos 2. helyért, Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulójáért, német nyelvű vers- és prózamondó verseny 1. helyért, anyanyelvi vers- és prózamondó verseny 2. helyért, ECDL vizsgájáért, német C1 nyelvvizsgájáért, néptáncszakkörben való 8 éves és a színjátszókörben való 4 éves részvételért, a színjátszókör által bemutatott Frontátvonulás című előadás rendezéséért, 2 év fuvolázásért részesül dicséretben.
Juhász Lili 5 év kitűnő tanulmányi eredményéért, ECDL vizsgájáért, német C1 nyelvvizsgájáért, néptánc szakkörben végzett 8 éves munkájáért, a tizenegyedikes színdarab szövegkönyvírásáért részesül dicséretben.
Juszt Anna 7 év kitűnő tanulmányi eredményéért, ECDL vizsgájáért, angol B2, német C1 nyelvvizsgáiért, néptánc szakkörben végzett 8 éves munkájáért, 2 év fuvolázásért részesül dicséretben.
Király Róbert OKTV matematika második fordulójáért, Kenguru matematikaverseny országos 73. helyéért, ECDL vizsgájáért, néptánc szakkörben végzett 8 éves munkájáért részesül dicséretben.
Kozák Balázs Náboj nemzetközi matematika csapatverseny országos 19. helyezéséért, a Mikola Sándor fizikaverseny, és az Arany Dániel matematikaverseny második fordulójáért, a Nemes Tihamér programozói verseny döntőjéért, 5 év kitűnő tanulmányi eredményért, ECDL vizsgájáért, német B2 és angol B2 nyelvvizsgáiért, 5 év filozófia szakkörért részesül dicséretben.
Lezsák Domonkos az informatika (I. kat) OKTV országos 49. helyért, a 26. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyen a pályamunkáért való dicséretért, a LOGO számítástechnikai verseny országos 7. helyért, a Nemes Tihamér alkalmazói verseny országos 10. helyért, a Nemes Tihamér programozói verseny országos 1. helyért, a Közép-Európai és Nemzetközi Diákolimpia válogatóversenyén elért országos 16. helyért, a Náboj nemzetközi matematika csapatversenyen elér országos 1. helyért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, a diáktársaknak megtartott informatika szakkörökért, ECDL vizsgájáért, angol és német B2 nyelvvizsgájáért, a filozófia szakkörön való 5 éven át tartó részvételéért, közösségért végzett munkájáért az iskolai zenekarban való , 6 év trombitálásért részesül dicséretben.
Makszin Mátyás OKTV média második fordulójáért, „Lásd, amit hallasz!” filmpályázat döntőjébe jutásáért, Mikola Sándor fizikaverseny és az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulójáért, angol C1 nyelvvizsgájáért, a néptáncszakkörben való 7 éves részvételért, a Röplabda Diákolimpia 4. helyért, 4 év ODB munkájáért, az osztályközösségért végzett munkájáért, a tizenegyedikes színdarab történetének megalkotásáért és a színdarabban alakított főszerepért, a párhuzamos „C” osztály tizedikes színdarabjában való részvételért részesül dicséretben.
Merczel Lúcia Nóra ECDL vizsgájáért, német B2 nyelvvizsgájáért, néptánc szakkörben végzett 7 éves munkájáért részesül dicséretben.
Német Franciska Arany Dániel matematikaversenyen országos 49. helyért, a KöMal matematikaverseny országos 35. helyért, a Kenguru matematikaverseny országos 88. helyért, német OKTV 2. fordulójáért, 7 év kitűnő bizonyítványáért, ECDL vizsgájáért német és angol C1 nyelvvizsgáiért részesül dicséretben.
néptánc szakkörben végzett 8 éves munkájáért, 1,5 év ODB-s munkájáért, dramatikus játékban végzett munkájáért, osztályközösségért végzett munkájáért részesül dicséretben.
Németh Bence matematika OKTV 2. fordulójáért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulójáért, a Kenguru matematikaverseny országos 43. helyért, a történelem háziverseny 1. helyért, ECDL vizsgájáért, angol és német B2 nyelvvizsgájáért, a néptánc szakkörben végzett munkájáért részesül dicséretben.
Puscsizna Orsolya ECDL vizsgájáért, angol és német B2 nyelvvizsgáiért, a néptánc szakkörben végzett 8 éves munkájáért részesül dicséretben.
Szalay Zsófia Anna ECDL vizsgájáért, angol C1 nyelvvizsgájáért, néptánc szakkörben végzett 8 éves munkájáért részesül dicséretben.
Szántó Krisztina Eszter ECDL vizsgájáért, német B2 nyelvvizsgájáért, a XXV. Jubileumi Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál mozdulatművészet kategória 1. helyért, a XIV. Országos Táncjáték Fesztivál 2. helyért, a néptánc szakkörben végzett 8 éves munkájáért, a Kapcsolda programban való 4 éven át tartó főszervezői részvételért részesül dicséretben.
Székely Márton ECDL vizsgájáért, angol B2 nyelvvizsgájáért, a néptánc szakkörben végzett 8 éven át tartó munkájáért, az iskolai zenekarban való 4 év trombitálásért, a 2019-es STIHL Országos Fakitermelő Bajnokság Észak-Kelet Magyarország – Bükkzsérc regionális bajnokság (junior kategória) csapatban 3. helyért, a II. Tanyafeszt Sör-Virsli verseny 80 kg alatti súlycsoport 4. helyért részesül dicséretben.
Vándorffy József Áron Arany Dániel matematikaverseny országos 45. helyért, a Náboj nemzetközi matematika csapatverseny országos 19. helyért, ECDL vizsgájáért, angol B2 nyelvvizsgájáért, Irinyi János kémiaverseny 2. fordulójáért, néptánc szakkörben végzett 3 éves munkájáért, 3 év klarinétozásért, a dramatikus játékban végzett munkájáért részesül dicséretben.
Várai-Jeges Vajk ECDL vizsgájáért, német C1 nyelvvizsgájáért, Kosáry Domokos Történelemverseny 2. fordulójáért, a néptánc szakkörben végzett 7 éves munkájáért, a Kosárlabda–Diákolimpia fővárosi 4. helyért, a dramatikus játékban végzett rendezői munkájáért részesül dicséretben.
Viszkei Annamária ECDL vizsgájáért, angol C1 nyelvvizsgájáért, Röplabda Diákolimpia Zárt országos 2. és Nyílt fővárosi 3. helyért, a Kárpátalján megrendezett nemzetközi röplabda emlékverseny 1. helyért, a függeszkedőverseny (csapat) kerületi 1. helyért, a néptánc szakkörben végzett 4 éves munkájáért, a dramatikus játékban végzett rendezői munkájáért, osztályközösségért végzett munkájáért, a Kapcsolda programban való 4 éven át tartó főszervezői részvételért részesül dicséretben.
Weninger Martin Benedek a Kenguru matematikaverseny országos 24. helyért, a Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi 9. helyért, Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulójáért, ECDL vizsgájáért, német B2 nyelvvizsgájáért, a 2019-es STIHL Országos Fakitermelő Bajnokság Észak-Kelet Magyarország – Bükkzsérc regionális bajnokság (junior kategória) csapatban 3. helyért, 2016-os Országos gyermek vízilabda bajnokság 1. helyért, a néptánc szakkörben végzett 4 éves munkájáért részesül dicséretben.
12.b osztály
Bács Bianka Zsuzsanna a Tied a Szó-Tár (spanyol)verseny országos 3.helyezésért, angol B2 és angol C1 nyelvvizsgájáért, a Budapesti Bocsa Diákolimpia 2. helyéért, az Aerobic Magyar Kupa döntő 2.(trió) 3.(csapat) helyéért, kitűnő tanulmányi eredményeiért részesül dicséretben.
Beke Csongor az Irinyi János kémiaverseny 2. fordulóba küldhető eredményéért, KöMaL fizika pontverseny országos 21. helyéért, Mikola Sándor fizikaverseny országos 1. helyezésért és országos döntőbe jutásért, fizika OKTV I. kat. országos 11. helyéért, fizika OKTV II. kat. országos 5. helyéért, az informatikai Közép-Európai és Nemzetközi Diákolimpia válogatóversenye országos 2. helyéért, az Arany Dániel matematikaverseny országos 1. és 3. helyéért, a Bolyai Matematika Csapatverseny országos 1. helyéért (négyszer), a Kenguru matematikaverseny országos 1. és 3. helyéért, a Náboj nemzetközi matematika csapatverseny országos 3. (kétszer) és 1. helyéért, a Dürer matematika csapatverseny országos 1. (kétszer) és 4. helyéért, a Zrínyi Ilona matematikaverseny országos 1. (kétszer) helyéért, matematika OKTV országos 1. helyéért, a matematika OKTV II. kategória országos 2. helyéért, a Közép-Európai Nemzetközi Matematika Diákolimpia egyéni abszolút 1. helyéért, a Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok, Lovász László különdíjért, a Közép-Európai Nemzetközi Matematika Diákolimpia csapat ezüstéremért, a Kavics kupa matematikaverseny országos 2. helyéért , a KöMaL B pontverseny országos 1.és 2. helyéért , a KöMaL A pontverseny országos 1. és 14, a matematikai Olimpiai válogatóverseny országos 2. hely, angol B2 nyelvvizsgájáért, kitűnő tanulmányi eredményeiért részesül dicséretben.
Deák Dorka a filozófia OKTV 2. fordulóba jutásáért, kitűnő tanulmányi eredményeiért, az Akrobatikus Rock 'n' Roll sportágban elért nemzetközi és országos eredményeiért részesül dicséretben.
Deák Zsigmond a Curie környezetvédelmi verseny országos döntőjének 2. és 9. helyezésért, a legjobb dokumentáció 1. helyéért; az Ábel Jenő latinverseny döntőjébe jutásáért, kitűnő tanulmányi eredményeiért, a néptánc szakkörben végzett munkájáért; a kajak-kenu sportágban elért országos és budapesti eredményeiért részesül dicséretben.
Ferenc István a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásáért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért (kétszer is) a Bolyai Matematika Csapatverseny országos 1. helyéért (négyszer), a Kenguru matematikaverseny országos 49.helyéért, a Náboj nemzetközi matematika csapatverseny országos 1. helyéért a matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért (kétszer is), angol C1 nyelvvizsgájáért részesül dicséretben.
Földi Dániel az Irinyi János kémiaverseny 2. fordulóba küldhető eredményéért, a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásért, a LOGO számítástechnikai verseny 2. fordulóba jutásért és országos 9. helyéért, a Nemes Tihamér programozói verseny országos 42. és 61. helyéért, az informatika OKTV I. kategória országos 50. helyéért, az informatika OKTV II. kategória országos 33. helyéért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásért (kétszer), a Bolyai Matematika Csapatverseny országos 1. helyéért (négyszer), a Kenguru matematikaverseny országos 51. helyéért, a matematika OKTV 2. fordulóba jutásért és országos 37. helyéért, angol C1 bolgár B2 nyelvvizsgájáért, kitűnő tanulmányi eredményeiért, az osztályközösségért többéven keresztül végzett kiemelkedő munkájáért részesül dicséretben.
Gyimesi Péter a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásért, a Nemes Tihamér programozói verseny országos 15. és 4. helyéért, az informatikai Közép-Európai és Nemzetközi Diákolimpia válogatóversenye országos 3. helyéért, az informatika OKTV II. kategória országos 3. helyéért, az Arany Dániel matematikaverseny országos 1. és 11. helyéért, a Bolyai Matematika Csapatverseny országos 1. helyéért (négyszer), a Kenguru matematikaverseny országos 4. és 2. helyéért, a Zrínyi Ilona matematikaverseny országos 1. , 2. és 13. helyéért, a Dürer matematika csapatverseny országos 4. helyéért, a Náboj nemzetközi matematika csapatverseny országos 1. helyéért, matematika OKTV országos 6. helyéért, matematika OKTV II. kategória országos 3. helyéért, Sakk Diákolimpia csapatverseny országos 9. és 10. helyéért, angol B2 nyelvvizsgájáért, az osztályszíndarabokban nyújtott teljesítményért részesül dicséretben.
Halápi Áron Dániel a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásáért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, az Arany Dániel matematikaverseny országos 26. helyéért, a matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért (kétszer is), angol C1 nyelvvizsgájáért, kitűnő tanulmányi eredményéért részesül dicséretben.
Hrehuss Fanni angol B2 nyelvvizsgájáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, röplabda sportágban végzett iskolai munkájáért részesül dicséretben.
Juhász Máté a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásért (kétszer), a matematika OKTV 2. fordulóba jutásért, a történelem OKTV 2. fordulóba jutásért és 2. fordulóba küldhető eredményéért, angol B2 nyelvvizsgájáért, a labdarúgás sportágban elért eredményeiért részesül dicséretben.
Kozák Áron Curie környezetvédelmi verseny országos 2. helyéért, Irinyi János kémiaverseny országos döntőbe jutásért, KöMaL fizika pontverseny országos 1. és 2. helyéért, Mikola Sándor fizikaverseny országos 12. és 14. helyéért, fizika OKTV I. kat. országos 3. helyéért, fizika OKTV II. kat. országos 7. helyéért, Nemes Tihamér alkalmazói verseny 2. fordulóba jutásért, Nemes Tihamér programozói verseny 2. fordulóba jutásért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásért (kétszer), KöMaL K matematika országos 10. helyéért, Dürer matematika csapatverseny országos 15. helyéért, a matematika OKTV 2. fordulóba jutásért és országos 26. helyéért, kitűnő tanulmányi eredményért, angol B2 nyelvvizsgájáért, az osztályszíndarabokban nyújtott teljesítményért részesül dicséretben.
Kotorova Denica Mihaela a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 4. helyéért, a Röplabda Diákolimpiákon elért országos és budapesti eredményeiért, a kerületi rajz- és fotópályázaton elért 1. helyéért, angol B2 és angol C1 nyelvvizsgájáért, az osztályszíndarabokban végzett munkájáért, kitűnő tanulmányi eredményéért részesül dicséretben.
Kurucz Blanka a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 4. helyéért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, az Arany Dániel matematikaverseny országos 33. helyéért, a matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért (kétszer is), a Röplabda Diákolimpiákon elért országos és budapesti eredményeiért, angol B2 nyelvvizsgájáért, kitűnő tanulmányi eredményéért részesül dicséretben.
Merczel Lívia Anna zenében nyújtott kiemelkedő teljesítményéért, a néptánc szakkörben végzett munkájáért, a kerületi Függeszkedő csapatverseny 1. helyéért, a röplabda sportágban végzett iskolai munkájáért, angol B2 nyelvvizsgájáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, az osztályközösségért végzett munkájáért részesül dicséretben.
Mezei Jázmin az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, angol C1 nyelvvizsgájáért részesül dicséretben.
Molnár Kristóf Péter az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért (kétszer is), a Sportlövő Diákolimpia országos 35. helyéért, angol C1 nyelvvizsgájáért, a matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért, az osztályszíndarabokban végzett munkájáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, az osztályközösségért végzett munkájáért részesül dicséretben.
Nagy Benjámin az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért (kétszer is) a matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért, a Bocsa diákolimpián elért eredményeiért, angol B2 nyelvvizsgájáért, az osztályszíndarabokban végzett munkájáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, az osztályközösségért végzett munkájáért részesül dicséretben.
Nagy Nicole nyolc év kitűnő tanulmányi eredményéért, a sok-sok tantárgyi dicséretért, angol C1 és spanyol B2 nyelvvizsgájáért, a Curie környezetvédelmi verseny országos döntőjének 4. helyezésért, a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásáért, az Irinyi János kémiaverseny 2. fordulóba küldhető eredményéért, Dürer matematika csapatverseny országos 17. helyéért, az Arany Dániel matematikaverseny országos 24. helyéért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért a matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért, a Tied a Szó-Tár (spanyol)verseny országos 3.helyezésért, Juvenes Translatores (spanyol) fordítóverseny - elismerő oklevélért részesül dicséretben.
Ralovich Ádám Zsolt a Curie környezetvédelmi verseny országos döntőjének 4. helyezésért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért (kétszer is) a matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért (kétszer is), az úszás Diákolimpia versenyeken elért eredményeiért, a fiúkórus szervezésében végzett munkájáért részesül dicséretben.
Sejpes Júlia kitűnő tanulmányi eredményért, az olasz OKTV 2. fordulóba küldhető eredményéért, angol B2, német B2, olasz B2 nyelvvizsgájáért, az osztályszíndarabban nyújtott teljesítményért részesül dicséretben.
Somogyvári Dóra az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért angol B2 nyelvvizsgájáért, az osztályközösségért végzett kiemelkedő munkájáért részesül dicséretben.
Szalay Júlia a táncművészeti versenyeken elért nemzetközi és országos eredményeiért, az iskolai zenei versenyeken elért eredményeiért, angol B2 nyelvvizsgájáért, az osztályszíndarabokban végzett munkájáért, az osztályközösségért végzett munkájáért részesül dicséretben.
Szarvas Dóra az angol OKTV I. kat. 2. fordulóba jutásért (kétszer), a Curie környezetvédelmi verseny országos 4. helyéért, az Irinyi János kémiaverseny 2. fordulóba küldhető eredményéért, a biológia OKTV I. kategória országos 32. helyéért, az OKTV kémia I. kat. 2. fordulóba jutásért, a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 4. helyéért, az Arany Dániel matematikaverseny országos 31. helyéért és 2. fordulóba jutásért, a Tied a Szó-Tár (spanyol) verseny országos 3. helyéért , angol C2 nyelvvizsgájáért, nyolc éven keresztül kitűnő tanulmányi eredményéért, sok tantárgyi dicséretért, az osztályszíndarabokban nyújtott teljesítményért részesül dicséretben.
Thüringer Franciska Anna a néptánc szakkörben nyolc éven keresztül végzett kiemelkedő munkájáért részesül dicséretben.
Vadler Emma az angol OKTV I. kat. országos 22. és 25. helyéért, a Bod Péter könyvtárhasználati verseny országos 5. és 6. helyéért, az Ábel Jenő latinverseny országos 47. helyéért, a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 4. helyéért, angol C2, német B2 nyelvvizsgájáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, az osztályszíndarabokban nyújtott teljesítményért, az osztályközösségért többéven keresztül végzett kiemelkedő munkájáért részesül dicséretben.
Végh Erzsébet a Dürer matematikaverseny E+ országos 6. helyéért, az Ábel Jenő latin verseny országos döntőbe jutás, a néptánc szakkörben végzett munkájáért az osztályszíndarabokban végzett munkájáért, az osztályközösségért végzett munkájáért részesül dicséretben.
Vékássy Bendegúz az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért (kétszer is), a matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért (kétszer is), az úszás Diákolimpia versenyeken elért eredményeiért, a kerületi Függeszkedő csapatverseny 1. helyéért, a kajak versenyeken elért kiemelkedő nemzetközi és országos eredményeiért részesül dicséretben.
12.c osztály
Bárdos Deák Botond a KöMaL Fizika G jelű feladatok országos 8. helyezéséért, angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, IDT tagságáért, két ízben a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásáért, a KöMaL K matematika verseny országos 22. helyezéséért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, továbbá a dramatikus játékokban végzett kimagasló munkájáért részesül dicséretben.
Bottlik Domonkos 2 éven át kitűnő bizonyítványáért, angol C1 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, az U17 Korfball Világbajnokság 6. helyezéséért (2017), az U17 Korfball Világbajnokság 9. helyezéséért (2018). A KöMaL fizika pontverseny országos 18. helyezéséért, a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásáért és országos 46. helyezéséért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, a KöMaL K matematika verseny országos 37. helyezéséért, a dramatikus játékokban végzett kiemelkedő munkájáért részesül dicséretben.
Csizmadia Réka ECDL bizonyítványáért, az osztályközösségért végzett kiemelkedő munkájáért, a dramatikus játékokban végzett kiemelkedő színészi munkájáért részesül dicséretben.
Dombai Zétény a Fazekas Verseny fővárosi, egyéni prezentációs versenyének 1. helyezéséért, a Curie környezetvédelmi verseny országos 2., + 1. helyezéséért a legjobb dokumentációért, a Fazekas Biológia Verseny döntőjébe jutásáért, a zsűri egyéni különdíjáért, csapatban 2. helyezéséért. Az Öko7 kerületi verseny 2. helyezéséért, a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 5. helyezéséért, a KöMaL K matematika verseny országos 38. helyezéséért, angol C1 nyelvvizsgájáért részesül dicséretben.
Drong Máté angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, a dramatikus játékban végzett kiemelkedő munkájáért részesül dicséretben.
Falvay Júlia kitűnő bizonyítványáért, olasz B2, angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, a KöMaL K matematika verseny országos 23. helyezéséért, az Arany Dániel matematika verseny 2. fordulóba jutásáért, a matematika OKTV 2. fordulóba jutásáért, az országos Frizbi Diákolimpia csapatversenyen kétszer elért országos 2. helyezéséért részesül dicséretben.
Faragó Flóra Anna angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, az iskolai néptánc csoportban két éven át tartó, és a dramatikus játékokban nyújtott szerepléséért, az ODB tagságáért, a Curie környezetvédelmi verseny területi (megyei) 11., 13. helyezéséért, az Öko7 kerületi verseny 1. és 2. helyezéséért, az osztályközösségért végzett munkájáért, a Frizbi Diákolimpia csapatversenyén elért országos 2. helyezéséért részesül dicséretben.
Gyenis Zsófia Nikolett, kitűnő bizonyítványáért, angol B2 és C1 írásbeli nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, a Frizbi Diákolimpia csapatversenyen elért országos 2. helyezéséért és a dramatikus játékokban nyújtott szerepléséért részesül dicséretben.
Herter Veronika Ágnes, kitűnő bizonyítványáért, angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, az Öko7 kerületi verseny 1. helyezéséért és a dramatikus játékokban nyújtott szerepléséért részesül dicséretben.
Izsipi István 4 éven át kitűnő bizonyítványáért, angol C1 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, a Curie környezetvédelmi verseny területi 2. és országos 5. helyezéséért, az Öko7 kerületi verseny 1. és 2. helyezéséért, a Semmelweis Egészségverseny 2. és 3. fordulóba jutásáért, a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásáért, az osztályközösségért végzett kiemelkedő munkájáért, a dramatikus játékokban végzett munkájáért részesül dicséretben.
Juhász Dorka Gabriella kitűnő bizonyítványáért , angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, az a KöMaL K matematika verseny országos 6. helyezéséért, az Akrobatikus Rock'n'Roll női formációs kategória világbajnoki 2., Európa bajnoki 2., Világkupa 1. helyezéséért és országos bajnoki címéért, a mezei futás - kerületi verseny 1. helyezéséért részesül dicséretben részesül dicséretben.
Kreisz Bálint angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, az iskolai eseményeken kamerázásért, a Curie környezetvédelmi verseny területi (megyei) 2., országos 5. helyezéséért, az Öko7 kerületi verseny 1., 2. helyezéséért, a Semmelweis Egészségverseny 2. és 3. fordulóba jutásáért. A Mikola Sándor fizikaverseny kétszeri 2. fordulóba jutásáért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, a KöMaL K matematika verseny országos 29. helyezéséért, a dramatikus játékban végzett munkájáért, a Savaria történelemverseny fővárosi 13. helyezéséért részesül dicséretben.
Kun Tóbiás kitűnő bizonyítványáért, német C1, angol C2 nyelvvizsgájáért, OKTV angol I. kat. 2. fordulóba jutásáért, a Semmelweis Egészségverseny 2. és 3. fordulóba jutásáért, a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásáért, a dramatikus játékban végzett munkájáért részesül dicséretben.
Márkus Kata a Curie környezetvédelmi verseny területi (megyei) 2. helyezéséért az Öko7 kerületi verseny 1. helyezéséért, a Semmelweis Egészségverseny 2. és 3. fordulóba jutásáért, a Néptánc szakkörben végzett munkájáért, a dramatikus játékban végzett munkájáért részesül dicséretben.
Pálfi Bálint angol B2, német B2 nyelvvizsgájáért, a Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulóba jutásáért, a KöMaL K matematika verseny országos 48. helyezéséért, kitűnő tanulmányi eredményéért, a dramatikus játékban végzett munkájáért részesül dicséretben.
Pásti Bence angol C1 nyelvvizsgájáért, az OKTV angol I. kat. 2. fordulóba jutásáért, az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, a KöMaL K matematika verseny országos 14. helyezéséért, a dramatikus játékban végzett munkájáért részesül dicséretben.
Rab Dorottya Emese kitűnő bizonyítványáért, angol C1 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, az osztályközösségért végzett kiemelkedő munkájáért, a Néptánc szakkörben és a dramatikus játékban végzett munkájáért részesül dicséretben.
Rátki Luca kitűnő bizonyítványáért, angol B2 nyelvvizsgájáért, olasz B2 nyelvvizsgájáért, az olasz OKTV országos 10. helyezéséért, ECDL bizonyítványáért. A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 5. helyezéséért, a KöMaL K matematika verseny országos 46. helyezéséért. Az Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutásáért, a dramatikus játékban végzett munkájáért, a Falmászó Diákolimpia kerületi 2. és egyéni 3. helyezéséért, a Frizbi Diákolimpia csapatversenyen elért országos 2. helyezéséért részesül dicséretben.
Sándor Réka Sarolta ECDL bizonyítványáért, a Néptánc szakkörben végzett munkájáért, a Curie környezetvédelmi verseny területi (megyei) 11. és 13. helyezéséért, a KöMaL K matematika verseny országos 34., a Frizbi Diákolimpia csapatversenyen elért országos 2., a Labdarúgás kerületi verseny 2., és a Labdarúgás Országos Diákolimpia kerületi 1. helyezéséért részesül dicséretben.
Szabó Álmos Levente kitűnő tanulmányi eredményéért, angol B2 nyelvvizsgájáért, a KöMaL K matematika verseny országos 19. helyezéséért, a dramatikus játékban végzett kiemelkedő munkájáért, az Úszás - Országos Diákolimpia kerületi 2. helyezéséért részesül dicséretben.
Szinovál István angol B2 nyelvvizsgájáért, a dráma OKTV 2. fordulóba jutásáért, a dramatikus játékban végzett kiemelkedő rendezői és színészi munkájáért részesül dicséretben.
Török Vince kitűnő bizonyítványáért, német B2 nyelvvizsgájáért, a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 5., a Kosárlabda - kerületi verseny kerületi 1. helyezéséért részesül dicséretben.
Tűzkő Bíbor Darina az Öko7 kerületi verseny 2., a Kazinczy Szép Magyar Beszéd verseny iskolai forduló 3., a Röplabda - kerületi verseny 1., a Falmászó Diákolimpia kerületi versenyén kétszer elért 2., a Frizbi Diákolimpia csapatversenyen kétszer elért 2. helyezésért. A Néptánc szakkörben, és a dramatikus játékokban végzett kiemelkedő rendezői és színészi munkájáért részesül dicséretben.
Varga Dóra 3 éven át kitűnő bizonyítványáért, angol B2 nyelvvizsgájáért, német B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, a Néptánc szakkörben, a dramatikus játékokban és az osztályközösségért végzett kiemelkedő munkájáért részesül dicséretben.
Varga Viktória angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, a Curie környezetvédelmi versenyen elért 11. és 13. helyezéséért, a dramatikus játékban való részvételéért részesül dicséretben.
Varga-Balázs Kristóf német B2 nyelvvizsgájáért, angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, a Mikola Sándor fizikaversenyen a 2. fordulóba jutásáért, az osztályközösségért és a dramatikus játékban végzett kiemelkedő munkájáért, a Kosárlabda - kerületi verseny 1. helyezéséért részesül dicséretben.
Varsányi Attila Gergő angol B2 nyelvvizsgájáért, ECDL bizonyítványáért, Kosárlabda kerületi verseny - 2. és 1. helyezéséért, az Atlétika - kerületi csapatverseny 2., a Függeszkedő csapatverseny kerületi 1. helyezéséért részesül dicséretben.
Wagner Dávid Barnabás német B2 nyelvvizsgájáért, a Mikola Sándor fizikaversenyen kétszer a 2. fordulóba jutásáért részesül dicséretben.
Wenner Bálint Zsolt angol C1 nyelvvizsgájáért, a Fazakes Biológia Verseny fővárosi 2., egyéni prezentációs verseny 9-10. évf. különdíjaiért, 10. évfolyamon a döntőbe jutásáért, a Curie környezetvédelmi verseny országos 5. helyezéséért. A Semmelweis Egészségverseny 2., 3. fordulóba jutásáért, a biológia OKTV (I. kategória) 2. fordulóba jutásáért, a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos 5. helyezéséért, a dramatikus játékban végzett kiemelkedő színészi munkájáért részesül dicséretben.