Központi felvételi írásbeli tájékoztató

Tisztelt Szülők!

A központi írásbeli felvételi 2021. január 23-án, szombaton 10 órakor kezdődik.

Tájékoztatjuk önöket, hogy azon diákok közül, akik iskolánkat jelölték meg a központi írásbeli felvételi helyszínének, az alábbi diákok ezt az írásbeli dolgozatot a jelenlegi általános iskolájukban írják meg:

-- A Dr. Béres József Általános Iskola -- Kiserdő tagiskola 4. évfolyamos tanulói; 1039 Budapest, Királyok útja 178/E
-- A Bárczi Géza Általános Iskola 8. évfolyamos tanulói; 1039 Budapest, Bárczi Géza u. 2.
-- A Zipernowsky Károly Általános Iskola 8. évfolyamos tanulói; 1039 Budapest, Zipernowsky Károly u. 3.

Minden más diákot a Veres Péter Gimnáziumba várunk (1039 Budapest, Csobánka tér 7.).

Minden írásbelizőre vonatkozó fontos információ:
1.) Kérjük, hogy a diákok 9:30-ig érkezzenek meg a vizsga helyszínére, lázmérés és kézfertőtlenítés után mehetnek a vizsgaterembe. A hatályos jogszabályok értelmében a szülők nem mehetnek be az oktatási intézmények épületébe.
2.) A közösségi terekben a diákok számára a maszk viselése kötelező, a vizsgateremben ajánlott.
3.) Tájékoztatjuk önöket, hogy a vizsgatermekben legfeljebb 10 diák lesz.
4.) Minden dolgozat a Veres Péter Gimnáziumban kerül kijavításra.
5.) A kijavított dolgozatok megtekintése, ill. az értékelőlapok átvétele is a Veres Péter Gimnáziumban lesz. (2021. január 28. 8:00-16:00 között.) A dolgozatokról csak fénykép készíthető, fénymásolásra nincs lehetőség.
6.) Ha egy tanuló betegség miatt nem tud részt venni a január 23-ai a vizsgán, kérjük, hogy aznap 9:00-10:00 között jelezzék a Veres Péter Gimnáziumban (az igh@verespg.hu emailcímen vagy a +36 1/243-2170 telefonszámon) Ebben az esetben a pótló írásbeli vizsgára (2021. január 28. 14:00) hozzák az orvosi igazolást.

Táblázat: 
Terembeosztás
diakterem
Alpár Benedek (06.12)212 (II. em)
Antal Magor Bendegúz (05.11)12 (földszint)
Aranyos Benjámin (08.17)külső helyszín: Bárczi
Aranyos Virág (08.17)külső helyszín: Bárczi
Balázs Fanni (02.19)12 (földszint)
Balázs Zsófia (05.28)külső helyszín: dr. Béres
Balázsovics Bence Árpád (11.24)118 (I. em)
Balla Gábor Erik (08.31)214 (II. em)
Balpataki Bence (03.21)külső helyszín: dr. Béres
Bally Bendegúz Máté (06.12)212 (II. em)
Banu Eliza (04.01)külső helyszín: dr. Béres
Bányai Csongor János (11.29)külső helyszín: Bárczi
Barta Dávid Rómeó (12.19)külső helyszín: Zipernovszki
Bathó Maja (07.16)212 (II. em)
Bátor Kristóf Péter (01.20)113 (I. em)
Becker Borbála Réka (05.05)209 (II. em)
Becságh Péter Bendegúz (06.15)rajzterem (B-ép. I. em)
Bércesi Dániel János (01.15)104 (I. em)
Béres Alíz (10.27)101 (I. em)
Berki Szonja (08.10)116 (I. em)
Bernáth Attila (12.26)ebédlő (földszint, balra)
Bernáth Bertalan (12.26)ebédlő (földszint, balra)
Bernhardt Dóra (08.16)212 (II. em)
Bertényi Dávid Iván (06.08)külső helyszín: dr. Béres
Bíró Nándor Kende (07.05)külső helyszín: Bárczi
Biró Renáta (12.14)külső helyszín: Zipernovszki
Biró Roland Rafael (01.03)rajzterem (B-ép. I. em)
Bizderi Blanka Ramóna (08.04)külső helyszín: Zipernovszki
Bódi Botond Zalán (09.03)214 (II. em)
Bodnár Albert (08.07)113 (I. em)
Bolyki Anna Lilla (06.24)205 (II. em)
Borbély Luca (02.17)rajzterem (B-ép. I. em)
Botos Csilla (01.21)ebédlő (földszint, balra)
Caroli Fanni (11.01)külső helyszín: dr. Béres
Cinaroglu Hunor (08.08)212 (II. em)
Civin-Palásthy Eszter (10.27)201 (II. em)
Civin-Palásthy Péter (10.27)210 (II. em)
Czakó Katalin Gréta (12.10)201 (II. em)
Csábi Eszter (11.12)külső helyszín: dr. Béres
Csányi-Tóth Krisztián (05.01)külső helyszín: Zipernovszki
Cseh Sára Éva (11.05)210 (II. em)
Cserna Zoltán (06.11)104 (I. em)
Csernus Marcell (05.10)külső helyszín: Bárczi
Csikai Tímea Karina (02.11)114 (I. em)
Csikós Lajos Attila (01.05)külső helyszín: Zipernovszki
Csire Aurélia Petra (06.06)ebédlő (földszint, balra)
Csire Róbert Ákos (11.26)116 (I. em)
Csomor Hanna (10.28)ebédlő (földszint, balra)
Csontos Péter Levente (08.18)218 (II. em)
Csordás Edmond (12.09)12 (földszint)
Damai Rajshiri (08.09)114 (I. em)
Dani Adrián Győző (09.02)külső helyszín: Zipernovszki
Dányi Anna (06.23)16 (földszint)
Darabos Lotti (02.25)218 (II. em)
Deme Csongor (03.24)201 (II. em)
Dinok Dominik (01.18)külső helyszín: Zipernovszki
Dobricza Barnabás (11.19)113 (I. em)
Dohnál Artúr (07.18)218 (II. em)
Domokos Veronika (03.01)205 (II. em)
Dorner Henrietta (05.31)külső helyszín: Zipernovszki
Egervári Anna (11.22)113 (I. em)
Elek Zsófia (05.16)külső helyszín: Zipernovszki
Esztári Szófia (10.15)113 (I. em)
Farkas Dávid (03.20)külső helyszín: Bárczi
Farkas Eszter Zsófia (05.22)7 (földszint)
Farkas Kinga (07.19)ebédlő (földszint, balra)
Fazekas Levente (03.29)118 (I. em)
Feczkó Veronika Mária (08.31)113 (I. em)
Ferencz Imola Mária (01.04)113 (I. em)
Ficzere Gergő (03.18)209 (II. em)
Filippinyi Nóra (06.15)109 (I. em)
Finta Balázs (07.27)5 (földszint)
Fintics-Virág Csaba (05.17)210 (II. em)
Flórián Melinda (07.04)14 (földszint)
Fogarassy Dávid (04.15)109 (I. em)
Földesi Eszter (05.17)külső helyszín: dr. Béres
Földi Zsombor (12.07)külső helyszín: Bárczi
Fölkl-Jármi Balázs (03.05)218 (II. em)
Frank Mira (02.15)rajzterem (B-ép. I. em)
Frey Annabell (10.04)201 (II. em)
Fujtás Csilla Mária (09.15)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Fukuda-Horváth Soma (07.10)111 (I. em)
Gábor Kristóf (01.05)rajzterem (B-ép. I. em)
Garay Csenge Ajna (09.16)207 (II. em)
Garda Zsigmond Gyula (03.10)102 (I. em)
Gazsi Szabolcs Levente (02.26)külső helyszín: Zipernovszki
Gere Borka (01.13)214 (II. em)
Gerzsenyi Viola (01.10)214 (II. em)
Gindilla Emília Eija (05.09)7 (földszint)
Gódor Bálint (11.03)104 (I. em)
Golub Deján Teodor (10.01)210 (II. em)
Gómann Dzsenifer (07.31)ebédlő (földszint, balra)
Gonda Örs (10.21)külső helyszín: dr. Béres
Gracza Gergely Máté (06.02)külső helyszín: Bárczi
Gulyás Aliz (02.09)külső helyszín: dr. Béres
Guttman Dorina (06.28)külső helyszín: Zipernovszki
Gyarmati Eszter (12.16)7 (földszint)
Győri Jázmin (10.03)101 (I. em)
Győri Máté (10.03)102 (I. em)
Győrvári Ádám (12.29)214 (II. em)
Győrvári Dávid (12.29)104 (I. em)
Gyulafi Emma Nóra (09.19)külső helyszín: Bárczi
Gyurkó-Locher Helka (08.22)külső helyszín: dr. Béres
Hájas Vivien (06.22)külső helyszín: Zipernovszki
Hajdu Panna (01.20)7 (földszint)
Hajdu Zsófia Laura (03.28)209 (II. em)
Hákli Hunor (07.21)külső helyszín: dr. Béres
Halász Benedek (01.05)210 (II. em)
Halász Lilla Katalin (04.04)21 (földszint, jobbra)
Hausman Márk (02.10)külső helyszín: Zipernovszki
Hayon Noa (08.05)12 (földszint)
Hegedüs Dávid (04.16)114 (I. em)
Hegedűs Lázár (11.19)209 (II. em)
Hegedűs Noel (09.14)116 (I. em)
Hegyi Renáta (01.24)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Herpai Szabolcs József (12.31)külső helyszín: dr. Béres
Hidegkuti Dominik (01.13)külső helyszín: Zipernovszki
Hisák Hunor (11.10)214 (II. em)
Horváth Bálint Zoltán (10.05)külső helyszín: Bárczi
Horváth Dávid (03.21)külső helyszín: Bárczi
Horváth Nikolett Angéla (07.16)14 (földszint)
Horváth Nóra Vivien (07.12)209 (II. em)
Horváth Norbert (08.02)külső helyszín: Bárczi
Huber Balázs Zsolt (03.06)külső helyszín: Bárczi
Illés Dorka Csenge (03.07)7 (földszint)
Jakab Júlia (07.10)102 (I. em)
Jani Barnabás (08.18)114 (I. em)
Jánosi Bence (07.23)109 (I. em)
Jánosi Gergő Máté (04.12)111 (I. em)
Jászberényi Péter Attila (02.03)külső helyszín: Zipernovszki
Jeney-Till Szonja (07.24)16 (földszint)
Kajtár András Bálint (10.30)14 (földszint)
Kalányos Attila (11.27)ebédlő (földszint, balra)
Kalapos Gábor József (11.16)5 (földszint)
Kalmár Kinga Dalma (03.29)114 (I. em)
Kanyó Kinga Laura (02.08)16 (földszint)
Kanyó Levente (04.26)külső helyszín: dr. Béres
Kapeller Ákos György (12.22)101 (I. em)
Kassai Lilla Zsófia (01.01)104 (I. em)
Kazsik Abigél (02.07)101 (I. em)
Kecső Karina (12.29)109 (I. em)
Kelecsényi Emma (09.02)104 (I. em)
Keller Szonja Liza (11.14)ebédlő (földszint, balra)
Kelly Hugó Arthur (07.08)118 (I. em)
Kemény Ambrus (02.02)218 (II. em)
Kepe Máté (06.01)külső helyszín: dr. Béres
Kerekes Balázs Imre (06.06)külső helyszín: Bárczi
Kereszthidi Márton (02.22)külső helyszín: dr. Béres
Kertész Ivett Adrienn (08.18)14 (földszint)
Kertész Zsombor Bendegúz (07.21)rajzterem (B-ép. I. em)
Keszler Enikő (09.29)214 (II. em)
Kézdy Gellért András (06.14)111 (I. em)
Kis Dávid (03.29)12 (földszint)
Kispál Villő (05.17)212 (II. em)
Kiss Dorottya (10.26)külső helyszín: Bárczi
Kiss József János (08.23)7 (földszint)
Kiss Martin (12.14)külső helyszín: Bárczi
Kiss Nikol Virág (02.16)ebédlő (földszint, balra)
Kiss-Hindy Bernadett (10.16)210 (II. em)
Kiss-Hindy Johanna (10.16)209 (II. em)
Kiss-Hindy Mónika (10.16)207 (II. em)
Kisszölgyémi Bernadett (06.01)rajzterem (B-ép. I. em)
Kisszölgyémi Zsófia (05.01)5 (földszint)
Klenyán Dávid (06.02)201 (II. em)
Koczán Barnabás (08.27)116 (I. em)
Koczó Míra (01.08)külső helyszín: Zipernovszki
Kocsis Hunor (09.28)114 (I. em)
Kondor Marcell Dávid (08.09)12 (földszint)
Kondor Nikolasz Gyula (08.14)külső helyszín: Zipernovszki
Korompay Sámuel (05.01)218 (II. em)
Kósa Ivett (07.19)külső helyszín: Bárczi
Kosaras Béla Zolta (10.22)207 (II. em)
Kovács Lili (08.14)14 (földszint)
Kovács-Moletz Janka Víta (05.31)114 (I. em)
Kovács-Vojnits Léna (05.04)111 (I. em)
Kozák Jennifer (04.10)külső helyszín: Zipernovszki
Könnyű Zoltán (07.19)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Kővári Lili (01.07)209 (II. em)
Kristó Fruzsina (09.13)111 (I. em)
Krisztl Péter Zoltán (06.07)külső helyszín: dr. Béres
Kubinyi Hanna Kinga (07.15)101 (I. em)
Laczkó Eszter (11.02)205 (II. em)
Lakatos Attila (12.13)külső helyszín: Zipernovszki
Lakatos Melissza Katrin (12.23)külső helyszín: Zipernovszki
Lámfalusi Antónia Eszter (08.10)külső helyszín: Bárczi
Laukó Zalán (03.14)118 (I. em)
Lázár Szabolcs Marcell (02.26)218 (II. em)
Lehoczky Flóra Léna (02.17)207 (II. em)
Lovas Zsuzsanna (12.09)209 (II. em)
Lugosi Csenge Zsófia (06.14)205 (II. em)
M.Dávid Gergely (09.12)207 (II. em)
Magyar Vénusz Inez (10.06)külső helyszín: Bárczi
Majoros Liza Mária (09.13)101 (I. em)
Makrai-Késmárky Noel (11.17)külső helyszín: Zipernovszki
Márien Emese (10.17)210 (II. em)
Martincsek Balázs Áron (09.26)118 (I. em)
Márton Borbála (11.12)111 (I. em)
Márton Hunor (12.02)102 (I. em)
Matos Marcell (07.19)111 (I. em)
Matuz Vince (05.30)205 (II. em)
Mészáros Emma (10.19)7 (földszint)
Mészáros Katalin (09.22)14 (földszint)
Mészáros Merse István (07.27)205 (II. em)
Mészáros Zoltán Krisztián (08.29)5 (földszint)
Miczura-Varga Gábor (08.25)külső helyszín: Zipernovszki
Mikola Mátyás (09.08)209 (II. em)
Moharos Máté (01.18)külső helyszín: Zipernovszki
Molnár Eliza (02.16)14 (földszint)
Molnár Emese Mária (11.20)5 (földszint)
Molnár Laura Hanna (11.04)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Mura Liza Katalin (11.05)külső helyszín: dr. Béres
Nagy Flóra Hanna (10.05)külső helyszín: dr. Béres
Nagy Luca (04.24)külső helyszín: Bárczi
Nagy Zsófia (06.17)ebédlő (földszint, balra)
Nedbál Anna (01.02)7 (földszint)
Nemes Éva Katalin (04.01)külső helyszín: dr. Béres
Németh Anna (08.05)külső helyszín: dr. Béres
Németh Medárd (12.25)218 (II. em)
Nyiri Enikő Rebeka (03.16)207 (II. em)
Ollai Péter (02.20)109 (I. em)
Orbán Szabolcs (08.22)külső helyszín: Bárczi
Orji David Chidi (02.05)116 (I. em)
Ossik Júlia (01.10)16 (földszint)
Oszlay Fruzsina (01.21)113 (I. em)
Oszlay Lili (11.10)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Ötvös Csilla Glória (11.27)210 (II. em)
Paár Csongor György (05.12)118 (I. em)
Pákai Csenge (09.03)201 (II. em)
Pál Botond Alexander (06.08)külső helyszín: dr. Béres
Pálfi Kristóf Benjámin (06.18)12 (földszint)
Pályi Barna (07.09)205 (II. em)
Papp Cintia Etelka (03.07)külső helyszín: Bárczi
Papp Mátyás (04.21)7 (földszint)
Parrag Flóra (07.21)104 (I. em)
Pásztor Eszter Klára (04.18)111 (I. em)
Paulovics Anna (03.17)210 (II. em)
Pavlyás Regina Bolda (03.08)207 (II. em)
Péter Kinga (04.19)116 (I. em)
Pethő Levente (09.13)külső helyszín: Bárczi
Petkó Panni (06.22)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Pfening Fruzsina (01.30)209 (II. em)
Pintér Bettina Éva (08.03)12 (földszint)
Pleizer Dóra (05.31)207 (II. em)
Pokorny Bíbor (07.08)201 (II. em)
Póla Zétény (06.15)116 (I. em)
Polgári Heléna Petra (09.27)külső helyszín: Bárczi
Ponyecz Olivér (06.01)5 (földszint)
Popovics Milla Szonja (05.06)102 (I. em)
Putnoki Fanni (12.01)ebédlő (földszint, balra)
Rácz Benedek (07.14)külső helyszín: dr. Béres
Ráth Laura (08.29)101 (I. em)
Rátosi Viktória Krisztina (02.27)külső helyszín: Bárczi
Remete Donát (09.30)205 (II. em)
Remete Regina (07.15)114 (I. em)
Ren Jie (08.06)102 (I. em)
Ribár Levente Álmos (04.08)rajzterem (B-ép. I. em)
Romhányi Benedek (02.01)109 (I. em)
Rotter Szabolcs (05.31)201 (II. em)
Rozsi Norina (01.12)116 (I. em)
Sáfár Bende Ádám (06.16)111 (I. em)
Sájer Lili (12.17)101 (I. em)
Sánta Norbert (04.28)külső helyszín: Bárczi
Sárdi Gréta Szófia (07.15)109 (I. em)
Sárdi Kinga (05.14)külső helyszín: dr. Béres
Sárkány Angéla (10.11)külső helyszín: Bárczi
Schneider Júlia (05.21)201 (II. em)
Simai Zsombor (02.10)külső helyszín: dr. Béres
Sipos Bianka (01.26)104 (I. em)
Sipos Márton Attila (04.03)külső helyszín: Bárczi
Soós Letícia Boglárka (05.02)külső helyszín: Zipernovszki
Soós Lilien (01.11)111 (I. em)
Szabó Anna Flóra (02.25)5 (földszint)
Szabó Beáta Gabriella (02.11)102 (I. em)
Szabó Csanád Vitéz (03.01)207 (II. em)
Szabó Dóra Eszter (08.11)külső helyszín: dr. Béres
Szabó Léna Júlia (11.18)114 (I. em)
Szabó Lilla Ágnes (06.26)116 (I. em)
Szabó Zsófia (09.18)104 (I. em)
Szaló Nina (07.07)114 (I. em)
Szántó Fanni (06.15)külső helyszín: Zipernovszki
Szász Nimród (11.22)külső helyszín: dr. Béres
Szathmári Boldizsár (04.15)212 (II. em)
Szebeni Miklós (03.02)külső helyszín: dr. Béres
Szegő Kristóf (05.30)külső helyszín: Bárczi
Szegő Máté (02.15)218 (II. em)
Székely Anna (12.29)14 (földszint)
Székely Liliána (06.22)5 (földszint)
Szendrei Flóra (06.30)207 (II. em)
Szente Ádám Tamás (07.21)16 (földszint)
Szényei Balázs Norbert (01.25)külső helyszín: Bárczi
Szerdahelyi Jázmin Szederke (09.23)12 (földszint)
Szirmai Nóra (06.03)rajzterem (B-ép. I. em)
Szkokán Béla Balázs (06.14)külső helyszín: Zipernovszki
Szontágh Gáspár (08.17)212 (II. em)
Sztankovics Lara (07.09)16 (földszint)
Szurovecz Barbara (09.07)külső helyszín: Zipernovszki
Szűcs Johanna Panna (03.06)118 (I. em)
Szücs Norbert (02.17)212 (II. em)
Tamás Áron (04.23)118 (I. em)
Tamás Martin (02.17)210 (II. em)
Tóth Boldizsár (12.18)214 (II. em)
Tóth Dóra (08.31)külső helyszín: Bárczi
Tóth Joachim Csaba (09.21)214 (II. em)
Tóth Sólyom (05.05)rajzterem (B-ép. I. em)
Török Lili (12.15)külső helyszín: Bárczi
Trauninger Maja (01.02)101 (I. em)
Tündik Illés (06.30)205 (II. em)
Váci Botond (01.16)külső helyszín: dr. Béres
Váczy Luca Fanni (05.13)külső helyszín: dr. Béres
Vaizer Bálint (11.04)118 (I. em)
Vaprezsán Kristóf (11.03)109 (I. em)
Vara Lotti (07.09)212 (II. em)
Váradi Bianka (06.10)külső helyszín: Zipernovszki
Varga Lili Zsófi (04.15)201 (II. em)
Vári Petra Noémi (12.02)külső helyszín: dr. Béres
Vass Vince (04.07)113 (I. em)
Vejtey Borbála (12.11)102 (I. em)
Venásch Margaréta (07.29)218 (II. em)
Veres Dorka (06.16)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Veresh Péter (08.12)116 (I. em)
Vető Balázs Samu (02.26)109 (I. em)
Vetró Ádám (05.26)könyvtári olvasó (földszint, jobbra)
Vida Ákos Kálmán (09.07)ebédlő (földszint, balra)
Vince Bálint (06.08)16 (földszint)
Vitéz Borbála (10.04)214 (II. em)
Wang Tianyuan (01.25)102 (I. em)
Wildanger Laura Mercédesz (05.14)5 (földszint)
Yang Zixuan (03.30)113 (I. em)
Yuan Zihan (12.12)109 (I. em)
Zámbó-Digruber Luca (02.23)205 (II. em)
Zempléni Marcell (11.30)101 (I. em)
Zentai Péter (04.19)külső helyszín: dr. Béres
Zétényi Gergő (10.03)104 (I. em)
Zsigmond Noel Gordon (10.21)118 (I. em)
Zsigrai Tamás (12.18)külső helyszín: Zipernovszki
Zsögön Emma (10.19)102 (I. em)